Kategórie
 
 
 
 
 

LCD monitor 7" AHD s možnosťou pripojenia až 3 cúvacích kamier

0 (0 hlasov)
LCD monitor 7" AHD značky PROFIO s možnosťou pripojenia súčasne až 3 cúvacích kamier, čo je výborné hlavne pri inštalácii na väčšie motorové vozidlá, kde je potrebné mať viac pohľadov z rôznych uhlov pre manévrovateľnosť.
Kód produktu:15-024
Výrobca:PROFIO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 99,17 € bez DPH
119,00 € s DPH

LCD monitor 7" AHD značky PROFIO s možnosťou pripojenia súčasne až 3 cúvacích kamier, čo je výborné hlavne pri inštalácii na väčšie motorové vozidlá, kde je potrebné mať viac pohľadov z rôznych uhlov pre manévrovateľnosť. AHD 7" LCD monitor do auta má vďaka svojej univerzálnej veľkosti a možnosti pripojenia cez 3 AV vstupy viaceré možnosti využitia. AHD rozlíšenie monitora a kamery 1024x600p umožňuje vidieť všetky detaily na obraze jasne a ostro. Pomocou tohto monitoru budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, alebo okolo neho. Ideálny pre dodávku, minibus, karavan, autobus, kamión, návesy, prívesy, poľnohospodárske stroje, stavebné stroje a iné vozidlá. Obsahuje OSD menu, cez ktoré si môžete nastaviť displej podľa svojich potrieb. Diaľkové ovládanie vám uľahčí ovládateľnosť funkcií. Súčasťou je tiež dvojica zabudovaných reproduktorovrozlíšenie displeja 1024x600px s pomerom obrazovky 16:9.

lcd 7" ahd monitor pre cuvacie kamery

Veľkosť obrazovky ju predurčuje ako ideálneho pomocníka pri cúvaní. Máte možnosť na pripojenie až 3 cúvacích kamier, čo oceníte hlavne pri inštalácii na väčšie motorové vozidlá, kde potrebujete viacej pohľadov z rôznych uhlov. Vďaka tomuto systému budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, alebo okolo neho. Monitor je vybavený nastaviteľnou konzolou, ktorú  pripevníte na potrebné miesto. Súčasťou je aj slnečná clona, ktorá zaručí jasný obraz a žiadne odlesky. V prípade že potrebujete monitor pripevniť iným spôsobom ako konzolou, ktorá je súčasťou monitora nájdete v našej ponuke ďalšie tri druhy stojanov, ktoré vám umožnia pripevniť monitor napríklad na čelné sklo, alebo na mieste kde ho potrebujete mať.

Vlastnosti:

AHD 7" LCD monitor
Možnosť pripojenia až 3 cúvacích kamier
Možnosť pripojenia iných zariadení
OSD menu s diaľkovým ovládačom
Rozlíšenie displeja 1024x600px

 

Technické špecifikácie monitora :

7“ LCD monitor
Systém: PAL/NTSC
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie monitora : 1024 x 600
Vstupy: 3x AV
Kontrast: 300:1
Možnosť nastavenia: jasu, kontrastu, farby
Napájanie: DC 12V-24V
Spotreba energie: 5W
Pracovná teplota: -10ºC až 60ºC
Skladovacia teplota: -20ºC až 70ºC

Obsah balenia:

1x 7" AHD  LCD monitor
1x Diaľkové ovládanie
1x Slnečná clona
1x Konzola pre uchytenie monitora
1x Skrutky pre uchytenie monitora
1x Napájací kábel
1x Manuál

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia