Kategórie
 
 
 
 
 

Mirror link WiFi LCD 10,1" monitor - prepojenie cez mobil alebo tablet + pripojenie 2 cúvacích kamier

0 (0 hlasov)
Mirror link WiFi LCD 10,1" monitor značky PROFIO - prepojenie cez mobil alebo tablet + pripojenie 2 cúvacích kamier. Po pripojení kamery k LCD monitoru sa automaticky zrkadlí jej obraz čiže sa reálne zobrazuje pravá a ľavá strana pri cúvaní.
Kód produktu:19-036
Výrobca:PROFIO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Vypredané Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 140,83 € bez DPH
169,00 € s DPH

Mirror link WiFi LCD 10,1" monitor značky PROFIO - prepojenie cez mobil alebo tablet + pripojenie 2 cúvacích kamier. Po pripojení kamery k LCD monitoru sa automaticky zrkadlí jej obraz čiže sa reálne zobrazuje pravá a ľavá strana pri cúvaní. Pre svoju veľkosť a možnosti bezdrôtového WiFi pripojenia má monitor viaceré možnosti využitia. Môžete využiť obrazovú plochu monitora (zrkadlový obraz mobilného telefónu Mirror Link) pri používaní mobilných aplikácií napríklad GPS navigácie, alebo prehrávania filmov a fotografií. K monitoru môžete pripojiť súčasne dve cúvacie kamery, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky podľa vlastnej potreby. Priamo na monitore máte tlačítka s ktorými môžete prepínať obraz medzi kamerami. Pomocou tohto systémom budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom alebo okolo neho. Ideálny pre dodávku, minibus, karavan, autobus, kamión, návesy a iné vozidlá.

10,1" lcd wifi monitor do auta mirror link

Má jeden USB port cez ktorý môžete mobilný telefón pripojiť a zabezpečiť tak pri dlhšom používaní permanentné napájanie energie. Obsahuje OSD menu a diaľkové ovládanie, zabudovaný reproduktor a rozlíšením displeja 1024x600px s pomerom obrazovky 16:9. Monitor je vybavený nastaviteľnou konzolou, ktorú  pripevníte na potrebné miesto. Súčasťou je aj slnečná clona, ktorá zaručí jasný obraz a žiadne odlesky a podsvietené tlačítka uľahčia ovládanie v tme.

mirror link monitor pre cuvacie kamery

V prípade že potrebujete monitor pripevniť iným spôsobom ako konzolou, ktorá je súčasťou monitora nájdete v našej ponuke ďalšie tri druhy stojanou, ktoré vám umožnia pripevniť monitor napríklad na čelné sklo, alebo na mieste kde ho potrebujete mať. V prípade, že potrebujete dať kameru na príves, ktorý sa od auta, alebo kamiónu odpája môžete si u nás zakúpiť prepojovací kábel k cúvacej kamere pre prívesy a návesy. To Vám zaručí jednoduché odpojenie cúvacieho systému a jeho opätovné pripojenie.  

Vlastnosti:

WiFi 10,1" LCD monitor
Pripojenie mobilného telefónu (zrkadlový obraz Mirror Link)
Možnosť pripojenia 2x cúvacej kamery
OSD menu s diaľkovým ovládačom
Podsvietené tlačítka

 

Technické špecifikácie monitora :

10,1“ LCD monitor
Systém: PAL/NTSC
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie monitora : 1024 x 600
Vstupy: 2x AV
Kontrast: 300:1
Možnosť nastavenia: jasu, kontrastu, farby
Napájanie: DC 12V-24V
Spotreba energie: 5W
Pracovná teplota: -10ºC až 60ºC
Skladovacia teplota: -20ºC až 70ºC
Rozmery: 180 x121 x 24 mm

 

Obsah balenia:

1x 10,1" WiFi  LCD monitor
1x Diaľkové ovládanie
1x Slnečná clona
1x Konzola pre uchytenie monitora
1x Skrutky pre uchytenie monitora
1x Napájací kábel
1x Manuál

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia