PROFIO Electronics prináša revolučnú kameru do auta Tracking Cam X1

Kategórie
 
 
 
 
 

PROFIO Electronics prináša revolučnú kameru do auta Tracking Cam X1

Kamera do auta je dnes už čoraz častejším vybavením osobných ale aj nákladných aut. Na trhu má zákazník veľké množstvo rôznych alternatív. Kamery sa líšia kvalitou obrazu a parametrami, ktoré už ale začínajú byť pri tých kvalitnejších kamerách do auta rovnaké.  PROFIO Electronics vám prináša revolučnú kameru do auta PROFIO Tracking Cam X1. Chcete vedieť v čom je jej unikátnosť?

Kamera do auta PROFIO Tracking Cam X1 ako prvá na svete ponúka GPS online sledovanie vozidla cez app v telefóne alebo v PC

Zobrazenie "živého" pohladu z aktuálnej jazdy.

Je vybavená duálnou kamerou. Jedna z kamier sníma vašu jazdu a druhá sníma kabínu. Do kamery stačí zasunúť dátovú SIM kartu a tá vám otvorí široké možnosti využitia. Prostredníctvom aplikácie je možnosť sledovať aj online GPS polohu vozidla na mape. Zobrazujú sa GPS súradnice, rýchlosť auta, presný čas a miesto kde auto zastalo a ako dlho na mieste zotrvalo a samozrejmosťou je aj história jázd. Všetko je pohodlne dostupné cez app vo vašom mobile, alebo cez web rozhranie na vašom PC, notebooku alebo tablete. Táto funkcia robí z kamery do auta PROFIO X1 jeden z najlepších bezpečnostných systémov v aute, nielen pre záznam z jazdy, ale aj pri monitorovaní vašeho vozidla pri parkovaní. Kamera je ideálna nielen pre súkromné využitie v osobnom aute ale aj firmy ktoré potrebujú mať svoj vozový park pod kontrolou. Profio Tracking CAM X1 posúva hranice využiteľnosti autokamier do novej éry bezpečnostných čiernych skriniek.

Tracking Cam X1

 

 
avatar

Dobrý den, recenze na tuto kameru jsou? Našel jsem jen 3.

...

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia