Kategórie
 
 
 
 
 

DOSMONO T2 - preklad obojsmerný hlasu aj foto do 72 jazykov s Bluetooth/WiFi/4G

0 (0 hlasov)
DOSMONO T2 - preklad obojsmerný hlasu aj foto do 72 jazykov s Bluetooth / WiFi / 4G. Najlepší prekladač pre online preklady viet a textov - vreckový Smart translator Dosmono T2.
Kód produktu:70-011
Výrobca:Dosmono
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 266,67 € bez DPH
320,00 € s DPH

DOSMONO T2 - preklad obojsmerný hlasu aj foto do 72 jazykov s Bluetooth / WiFi / 4G. Najlepší prekladač pre online preklady viet a textov do 72 jazykov + preklad odfotených textov do 28 jazykov - vreckový Smart translator Dosmono T2. Elektronický hlasový prekladač je vybavený fotoaparátom a dotykovým 3,7" displejom. Vreckový translator​ zvládne hlasový preklad v 72 jazykoch (vrátane slovenčiny a češtiny) a v 28 jazykoch sa vie postarať aj o preklad textu (cez odfotené obrázky). Jedná sa o multifunkčné zariadenie s elektronickým obojsmerným prekladateľom, ktorý obsahuje okrem iného funkciu "press to talk" (stlač a rozprávaj na báze vysielačky), cestovateľského sprievodcu, Bluetooth WiFi pripojenie, 4G sieť cez vloženú SIM kartu a mnohé iné doplnkové funkcie. Môžete začať prekladať konverzácie s cudzincami a všetko to čo potrebujete. Už žiadny tlmočník alebo sprievodca na dovolenkách, plne Vám postačí tento elektronický prekladač hlasu online.

Veľký plnofarebný 3,7" dotykový displej poskytuje komfortné ovládanie jednotlivých funkcií zariadenia. Hlasový prekladač má v sebe zabudovanú 13 Mpx zadnú kameru pre zachytávanie nielen kvalitných záberov, ale aj na snímanie textov v cudzom jazyku, ktoré následne prekladač preloži do Vami uvedeného jazyka.

Pre preklady odfotených viet a textov je podporovaných týchto 28 jazykov: Čínština (mandarínčina), Angličtina (Spojené štáty), Arabčina, Dánčina (Dánsko), Nemčina (Nemecko), Španielčina (Španielsko), Fínština (Fínsko), Taliančina (Taliansko), Poľština (Poľsko), Portugalčina (Portugalsko), Švédčina (Švédsko), Indonézština (Indonézia), Čeština (Česko), Filipínština (Filipíny), Chorvátčina (Chorvátsko), Islandščina (Island), Maďarčina (Maďarsko), Vietnamčina (Vietnam), Turečtina (Turecko), Gréčtina (Grécko), Bulharčina (Bulharsko), Ukrajinčina (Ukrajina), Hebrejčina, Thajština (Thajsko), Francúzština (Francúzsko), Japončina (Japonsko), Kórejčina (Južná Kórea), Ruština (Rusko). 

Najlepší prekladač pre online preklady viet a textov - Dosmono T2.  

Vreckový prekladač - Smart translator DOSMONO T2
 

Dosmono T2 vreckovy prekladac online textu aj foto

 

Nebráňte sa už viac spoznávaniu nových krajín kvôli jazykovej bariére, komunikáciu ponechajte na inovatívny prekladač 

 
Revolučný online prekladač je vhodný pre každodenné používanie v živote i práci vďaka svojmu praktickému a ľahkému dizajnu v kvalitnom prevedení. Pomocou špičkovej technológie hlasového prekladu na svete a pomocou cloud služby prekladu spoločnosti Microsoft Azure, je miera rozpoznania prekladu až 97%. S podporou 72 jazykov a sa stanú Vaše cestovateľské limity neobmedzené a už viac sa nebudete brániť spoznávaniu zahraničných krajín z dôvodu jazykovej bariéry

 

Revolučný online prekladač Dosmono T2

 

Prekladateľ nasnímaných textov

Rukopisy, dokumenty, logá, nápisy - to všetko prekladač bez problémov preloží. Stačí nasnímať text, ktorý si želáte preložiť a na displeji sa Vám zobrazí preklad do Vami požadovaného jazyka
 

Prekladač nasnímaných textov Dosmono T2

Cestovateľský sprievodca

V zariadení je k dispozícií funkcia sprievodca s ktorým sa nestratíte v žiadnej krajine. Poskytne Vám dostatok informácií o navštívenej krajine aby ste sa oboznámili s miestnou históriou, geografiou, podnebím, kultúrou, jedlom a podobne. 
Taktiež Vám odporučí tipy na výlety, športové aktivity alebo turistické trasy. V zariadení nájdete aj kalkulačku na prepočet peňažných mien a rôznych merných hodnôt
 

Cestovateľský sprievodca na dovolenku Dosmono T2

Globálna jazyková komunikácia

Na základe globálneho signálu 4G siete môžete vytvoriť skupinu pre komunikáciu medzi používateľmi prekladačov DOSMONO. Vygenerujete komunikačný kód pre vytvorenie súkromnej skupiny a môžete komunikovať s Vašimi priateľmi alebo obchodnými partnermi. 
K dispozícií je možnosť vytvorenia až 6 kanálov aby ste mohli komunikovať s viacerými používateľmi v ich jazykoch počas obchodného rokovania, cestovania a podobne
 

inteligentny prekladac slov a viet Dosmono T2

Digitálny tlmočník podporuje 4G sieť - SIM kartu

V zadnej časti zariadenie pomocou pribalenej pinzety vysuniete držiak pre Nano SIM kartu. 
Následne vložíte SIM kartu so zlatým čipom nadol do držiaka a opätovne vsuniete do zariadenia
 

digitalny tlmocnik podpora 4G siet - SIM karta Dosmono T2

 

Extra dlhá výdrž batérie v pohotovostnom režime

Integrovaná batéria prekladača o veľkosti 3 300 mAh sa nabije za približne 3 hodiny a následne zabezpečí pracovný čas na 8 - 10 hodín, v pohotovostnom režime je to až do 72 hodín ( 3 dni)

 

 

Integrovaný systém prekladača v online móde podporuje 72 jazykov

 Angličtina, Činština, Arabčina, Dánština, Nemčina, Španielčina, Austrálčina, Francúzština, Taliančina, Japončina, Kórejčina, Portugalčina, Ruština, Vietnamčina, Thajský jazyk a mnohé iné. 

prekladac slov a  viet Dosmono T2 podpora jazykov

 

 

Vlastnosti:

Podpora 72 jazykov pre hlasový preklad
Podpora 28 jazykov pre preklad textov a obrázkov
Dotykový 3,7" displej 
Pripojenie Bluetooth, WiFi a 4G siete 
Audio výstup 3.5 mm
Fotografický prekladač
Cestovateľský sprievodca 
Funkcia vysielačky medzi prekladačmi

 

Špecifikácie:

Model: T2
Displej: 3,7" TFT LCD dotykový
Rozlíšenie displeja: 800 x 480
Operačný systém: Android
Sieťové nastavenia: Bluetooth/ WiFi/ 4G
Podpora jazykov: 72 pre hlasový preklad
Audio výstup: 3,5 mm slúchadlá
Podporované formáty: WAV, MP3, TXT
Ram: 1GB
Pamäť: 16GB
Zadná kamera: 13 Mpx
Batéria: 3300 mAh
Pracovný čas: do 3 dni
Dobíjanie: micro USB
Farba: Čierna, Oranžová
Rozmery: 128 mm (dĺžka) x 60 mm (šírka) x 14 mm (hrúbka)
Hmotnosť: 144 g

 

 

Obsah balenia:

1x Multifunkčný prekladač
1x Micro USB kábel
1x Pinzeta
1x Užívateľský manuál 

 

avatar

Dobrý den,
měl bych dotaz k produktu DOSMONO T2.
Chtěl bych vědět jestli je SIM karta součásti balení překládače.
Pokud není, jaká je její cena a jak je prováděno dobíjení a jeho platba za spotřebované MB.
Je možno platit v Kč?
Děkuji Vám za odpověď.
S přáním hezkého dne
Zdeněk Pindur

...

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia