Kategórie
 
 
 
 
 

LANGIE LT-52 - digitálny tlmočník online/offline v 52 jazykoch

0 (0 hlasov)
LANGIE LT-52 - digitálny tlmočník online/offline v 52 jazykoch pre profesionálny obojsmerný hlasový preklad viet a textu. Produkt skladom - môžete ihneď kúpiť.
Kód produktu:11-259
Výrobca:Comet
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 300,00 € bez DPH
360,00 € s DPH

Elektronický prekladač LANGIE LT-52, vďaka ktorému už nebude žiaden problém pre Vás sa dorozumieť počas cestovania po svete. Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Tomu je už navždy koniec! Tento prekladač viet LANGIE obsahujúcim až neuveriteľných 52 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. Zaujímavá bude určite aj výdrž batérie, ktorá je až do 5 dní v režime standby.

 

Prekladač hlasu LANGIE - Digitálny tlmočník
Žiadne ďaľšie poplatky za aktualizácie či iné skryté poplatky. Bez nutnosti registrácie osobných údajov či inštalovania app. na mobil.

prekladac viet LANGIE  digitálny tlmočník langie

Elektronický prekladač reči LANGIE Vám otvorí nové možnosti všade vo svete! Je určený úplne všetkým či už sú to deti, alebo starší ľudia, ktorí určite ocenia jednoduchosť jeho používania. Menu prekladača je v SK či CZ jazyku. Voice translator, ktorý bude s Vami všade tam kam sa pohnete. Dokáže bez problémov prekladať aj dlhé vety (nie len krátke slovné spojenia). Hovoriaci prekladač online LANGIE je u nás skladom priamo na predaj - cena, ktorá je viac než adekvátna jeho použitiu.

Vďaka jeho jedinečnosti získal ocenenie TIP Redakcie - technologického magazínu Touchit.sk

Jeho celú odbornú recenziu si môžete prečítať priamo TU 

prekladac

Videorecenzie LANGIE od pána Ondreja Macka z Touchit.sk ako týždenníka PCREVUE.sk

    
 

Reálne použitie LANGIE pre preklad v praxi si môžete pozrieť v týchto videách z Ukrajiny a z Londýna:

   

Viac videí si môžete pozrieť priamo na LANGIE Youtube kanáli TU:

kanal youtube LANGIE

 

Prekladač hovoreného slova Vám poslúži aj ako multimediálny prehrávač videí, obrázkov, aťd. či ako skupinový prekladač (spárujete viac prekladačov LANGIE) - vhodný najmä pre viacpočetné zahraničné delegácie. Ďaľšou variantou využitia pre Vás bude aj možnosť učenia sa cudzieho jazyka - prehľadný softvér pre výučbu. Takže máte k dispozícii aj prekladový slovník v 52 jazykoch (nielen anglický slovník) a môžete si preložiť vety či iné texty online / offline (z angličtiny do slovenčiny či češtiny aťd). Môžete teda rátať s prekladom: anglicko slovenský prekladač, slovensko nemecký prekladač aťd.

 

Toto je REVOLÚCIA v KOMUNIKÁCII!!!
NAJLEPŠÍ OBOJSMERNÝ HLASOVÝ PREKLADAČ NA SVETE

Langie Translator podporuje aj slovenský či český jazyk a to všetko aj vo zvukovej forme a skutočne až NEUVERITEĽNÁ PRESNOSŤ PREKLADU!

prekladac textov a viet

Ako to celé vlastne funguje?

Funguje na úplne jednoduchom a intuitívnom princípe. Stačí podržať dotykové tlačítko na zariadení počas vyslovených slov, následne ho pustiť a zariadenie Vám okamžite preloží požadované vety. 

Langie je vybavený vstavaným 1" dotykovým LCD displejom a dvojitým systémom kvalitných reproduktorov a mikrofónov. Na prednej strane zariadenia je jeden mikrofón a reproduktor, prostredníctvom ktorého môžete hovoriť vo svojom vlastnom jazyku a človek vedľa vás (cudzinec) bude počuť preklad do jeho rodného jazyka. A na oplátku môže zahraničná osoba odpovedať vo svojom jazyku prostredníctvom mikrofónu a reproduktora na zadnej strane prístroja a vy budete počuť preklad vo vašom rodnom jazyku.

priklad langie preklad

Ak chcete niečo preložiť do iného jazyka stačí stlačiť a držať modré tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho uvoľniť. Za 1-2 sekundy prekladač preloží Vašu hlášku, ktorú budete mať v textovej forme zobrazenú na displeji a túto hlášku zahlási aj v zvukovej forme (daný jazyk musí byť podporovaný). Ak budete chcieť zase preložiť to čo Vám vraví druhá osoba, stačí stlačiť a podržať žlté tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho opäť uvoľniť. Celý proces je až neuveriteľne jednoduchý.

prekladač langie ako funguje

Veľmi praktická je aj funkcia SKUPINOVÉHO prekladača (Group translator) teda určite nájde svoje uplatnenie pri rôznych zahraničných delegáciách.

 Stačí sa spárovať s 2 a viacerými LANGIE používateľmi online cez wifi a tak môže reč sprievodcu alebo tlmočníka sprostredkovať naraz viacerým ľuďom. Táto funkcia tiež podporuje založenie skupiny kde môžu  medzi sebou komunikovať viacerí ľudia ktorí hovoria rôznymi jazykmi a môžu byť každý v inej krajine. Na jednom zariadení je možné založiť niekoľko takýchto na sebe nezávislých skupín. 

Potrebujete napr. anglicko slovenský prekladač? Žiadny problém! Tento prekladač textov a viet to hravo dokáže. Vreckový prekladateľ dokáže rozpoznať Váš hlas a následne ho preložiť v reálnom čase do veľkého množstva jazykov čo z neho vytvára skvelú jazykovú pomôcku pre cestovanie, samovzdelávanie, nakupovanie alebo podnikanie. Prekladá Vaše slová priam okamžite a preto vytvára pocit, akoby ste priamo komunikovali s inou osobou. Vďaka praktickému mini dizajnu je veľmi ľahko prenosný, môžete ho vložiť do vrecka, kabelky a podobne.

langie sk voice translator  LANGIE prekladový slovník do vrecka

Tu si môžete pozrieť tabuľku podporovaných jazykov LANGIE prekladača.

Nie všetky jazyky majú k dispozícii aj nahovorený hlasový preklad, ale slovenský a český jazyk je aj vrátane nahraného hovoreného prekladu textu 
(všetky jazyky prekladajú frázy aj v textovej forme na LCD displeji).

LANGIE podpora jazykov

LANGIE prekladač podporuje aj preklady viet a textov z angličtiny, nemčiny, ruštiny, francúzštiny, taliančiny, španielčiny, rumunčiny, ukrajinčiny do slovenčiny.
Zoznam všetkých jazykov ako aj hlasovej ukážky spojenia: "Ako sa máš" prekladu k nim nájdete:  TU

 

Vreckový prekladateľ v offline móde bez pripojenia k internetu ponúka:

Multimediálna podpora - obrázková galéria, digitálny hlasový záznamník, prehrávač videa a hudby.
Vzdelávacia funkcia - obsahuje hlasové a obrázkové vzdelávanie pre základné jazyky.  Čiže sa môžete učiť daný jazyk všade kam sa pohnete.
Zvukový zosilňovač - zaznamená a následne zosilňuje Vaše hovorené slová, výrazne pomôže pri komunikácií s ľuďmi, ktorí majú horší sluch. 

V prípade spárovania vreckového prekladateľa s Wi-Fi získate niekoľko zaujímavých funkcií:

Hlasové vyhľadávanie obrázkov - rozpozná Váš hlas a následne vyhľadá požadovanú vec v podobe obrázka. 
Skupinový tlmočník - pripojte sa do skupinovej konverzácie s ľuďmi v rôznych jazykoch.
Preklad zo slovenského či českého jazyka do iných svetových jazykov vyžaduje online pripojenie. Ideálne cez hotspot na Vašom smartphone. 

 

hlasovy prekladac Hlasový prekladač v 52 jazykoch vrátene SK a CZ jazyka
Rozpozná Váš hlas a následne ho preloží do veľkého množstva jazykov. Pre čo najpresnejší preklad textov je potrebné internetové pripojenie cez WiFI.
hlasový vyhladavac obrazkov Hlasové vyhľadávanie obrázkov
Rozpozná Váš hlas a následne vyhľadá požadovaný obrázok.
WiFI internetové pripojenie nutné.
prekladac - skupinovy tlmocnik Skupinový tlmočník
Wifi online pripojenie umožňuje skupinové konverzácie ľudí v rôznych jazykoch. WiFi internetové pripojenie nutné.
langie offline preklad Prekladač slov bez online pripojenia
Rozpozná Váš hlas a dokáže preložiť krátke frázy alebo jednoduché slová na základe zabudovaného algoritmu slúžiaceho pre zrozumiteľné preklady. Podporuje 12 svetových jazykov.
langie vyucba jazykov Možnosť samovzdelávania bez online pripojenia
Pomocou zabudovaného softvéru sa môžete učiť vybraný svetový jazyk veľmi rýchlo a efektívne.

 

Vlastnosti:

Okamžitý preklad v 52 jazykoch
Citlivý mikrofón s rozpoznaním hlasu
Digitálny hlasový záznamník
Prehrávač hudby a videa
Online/Offline preklad 
Menu prekladača tiež v SK či CZ jazyku
Výdrž batérie: 5 dní v režime standby/5-8 hodín nepretržitej prevádzky

  

Aké sú výhody vreckového prekladača LANGIE oproti klasický prekladačom cez app v telefóne?

  1. LANGIE prekladač je profesionálne zariadenie na prekladanie, hardvérový a softvérový systém boli navrhnuté a vyrobené priamo na preklad reči. Nie je to telefón navrhnutý pre viac účelov.
  2. Špeciálne navrhnutý aj pre použitie v hlučnejšom prostredí (funkcia redukcie šumu pri prekladaní reči), obyčajné prekladače cez app môžu s tým mať problém.
  3. Veľmi jednoduché a bezproblémové použitie. Aj pre naozaj technicky málo zdatných ľudí.
  4. Využíva najvyššiu kvalitu prekladateľských služieb a integruje hlavné prekladové systémy na rozpoznávanie reči vo svete, mechanizmus systému učenia má LANGIE takmer na rovnakej úrovni ako ľudia. Jeho systém rozpoznávania jazyka je hybridný, ktorý je založený na akustickom modelovaní neurónovej siete a modelovaní jazykov.
  5. Používa pokročilú službu prekladu, presnosť prekladu je oveľa vyššia ako klasické bezplatné prekladacie aplikácie v telefóne.
  6. LANGIE využíva vlastné servery na poskytovanie prekladateľských služieb na mnohých miestach na svete, rýchlosť prekladu je veľmi rýchla a prekladateľská služba je stabilná.
  7. Je to samostatný produkt, ktorý nie je viazaný na použitie s mobilným telefónom alebo aplikáciou v telefóne, neuchováva a nevyžaduje žiadne osobné údaje v porovnaní s použitím mobilnej aplikácie cez tel.
  8. LANGIE má tiež veľa ďalších funkcií, ako je napríklad učenie, skupinový prekladač aťd.
  9. V mnohých prípadoch je využitie mobilného telefónu dosť osobné. Osoba, s ktorou sa pokúšate komunikovať, nie je s Vaším telefónom oboznámená a po určitom čase pravdepodobne bude musieť vrátiť telefón Vám na odomknutie obrazovky, aťd. Mobil je určený pre jedného užívateľa, nie pre viacerých používateľov. Použitie mobilu pre tieto prípady obojsmerného prekladu ho robí dosť nekomfortným.
  10. LANGIE nevyžaduje žiadne skryté poplatky za používanie prekladateľských služieb.

 

A takisto určite oceníte aj tieto výhody nižšie:

LANGIE stlač aplikacia pre telefon preklad

              Cca 1 sekunda a LANGIE preloží čo chcete                               Viac ako 10 sekúnd kým začnete s prekladom

     pouzitie LANGIE preklad textu smartphone

            Smeruje zvukový preklad presne na druhú osobu               Nesmeruje zvukový preklad priamo na druhú osobu

         vydrz baterie LANGIE    vydrz baterie mobil

                            Výdrž batérie LANGIE je do 5 dní                               Výdrž batérie Smartphonu zvyčajne do 1 dňa

 

 

Prečo je lepšie mať Wifi pripojenie v porovnaní s OFFLINE prekladom pri používaní LANGIE?

Každopádne je nutné si uvedomiť že akýkoľvek OFFLINE mód aj pri iných prekladačoch obsahuje len obmedzenú slovnú zásobu (iba základné hlášky) a preklad je často nie veľmi presný ba až nezrozumiteľný. ONLINE mód po pripojení na wifi sieť zabezpečí neustálu aktualizáciu prekladu, databáza je niekoľkonásobne väčšia ako pri offline preklade, takže máte záruku, že prekladač bude plniť svoju úlohu tak ako má a vy sa bez problémov dorozumiete. Pre pripojenie wifi je ideálnym riešením vytvorenie HOT SPOTu mobilného wifi prístupového bodu priamo z Vášho mobilu (ktorý budete mať vždy po ruke). V EÚ môžete využiť mobilné dáta bezplatne (v rámci Vášho predplateného balíka ako v SR), ak budete cestovať do krajín mimo EÚ tak odporúčame zakúpiť lokálnu dátovú SIM kartu (ktorá zvyčajne stojí pár EUR 10 - 15). Internetové pripojenie tak budete mať stále aktívne, budete môcť sufrovať na internete cez Váš mobil všade kde sa pohnete a LANGIE prekladač bude fungovať najlepšie ako vie:)

 

Dokáže Langie prekladať naozaj spoľahlivo?

LANGIE je pokročilý IT produkt najnovšej generácie. Aby sa dosiahli čo možno najlepšie výsledky prekladu, spolupracuje so 7 online vyhľadávačmi. Priamo výrobca COMET má viac ako 20 ročné skúsenosti na trhu vzdelávania a prekladu do rôznych svetových jazykov. LANGIE neustále rozširuje a aktualizuje a opravuje svoju databázu prekladov (cez OTA) priamo do Vášho zariadenia a poskytuje tak najefektívnejší vreckový nástroj na preklad do iných jazykov súčasnosti.

LANGIE prekladac realne pouzitie

    

 

Špecifikácie:

Typ: LANGIE LT-52
Procesor: ARM Cortex 1,3 GHz QUAD-core
LCD: 1,08" dotykový displej (27,5 mm)
Batéria: 3,7V / 2000 mAH
WiFi 802.11b/g/n
Bluetooth: 4.0
Micro SD Card:  podpora až do 32 GB
USB: Micro USB 2.0
Vstup slúchadlá - Jack konektor 3,5mm
Vstup: 100V - 240V
Výstup: 5V DC 1500mA
Rozmery: 48 mm x 148 mm x 17 mm
Hmotnosť: 125 g

 

Obsah balenia LANGIE:

1x LANGIE LT52 hlasový prekladač 
1x USB nabíjačka
1x USB kábel
1x Slúchadlá
1x Ochranné púzdro 


 

LANGIE prekladac sk - obsah balenia

 

  

 

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia