Kategórie
 
 
 
 
 

Unikátny elektronický hlasový prekladač a tlmočník Comet LANGIE S2 (Preklad 53 jazykov)

5 (1 )
Unikátny elektronický hlasový prekladač a tlmočník LANGIE S2 (Preklad 53 jazykov). Preklady reči hovoreného slova do 53 jazykov vrátane slovenčiny po celom svete.
Kód produktu:70-004
Výrobca:Comet
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 303,33 € bez DPH
364,00 € s DPH

Unikátny elektronický hlasový prekladač a tlmočník LANGIE S2 (Preklad 53 jazykov). S týmto prekladačom viet LANGIE obsahujúci až neuveriteľných 53 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny, bude komunikácia pre Vás maličkosť. LANGIE prichádza v novej verzii S2, ktorý je oproti svojmu predchodcovi LT-52 vybavený viacerými vylepšeniami. V prvom rade sa už nejedná len o prekladač, ale o plnohodnotného turistického sprievodcu. Najzásadnejším rozdielom je podpora 3G SIM karty - LANGIE GLOBAL SIM s pomocou ktorej môžete komunikovať v 160 krajinách sveta. 

Obojsmerný preklad s priamym nahraným zvukovým prekladom hlasu, vďaka ktorému už nebude žiaden problém pre Vás sa dorozumieť počas cestovania po svete. Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Tomu je už navždy koniec! LANGIE S2 sa postará o bezproblémovú komunikáciu. Zaujímavá bude určite aj výdrž batérie, ktorá je až do 5 dní v režime standby.

Toto sú všetky funkcie, ktoré nový LANGIE S2 prekladač ponúka

funkcie Langie S2 prekladaca

Využívajte preklad v 160 krajinách sveta cez LANGIE GLOBAL SIM

podpora LANGIE Global SIM karty az v 160 krajinach sveta
 
Ak nemáte k dispozícii WiFi sieť, môžete použiť 3G sieť na pripojenie k internetu. Pomocou LANGIE Global SIM karty, ktorá  po zakúpení obsahuje počiatočný 10 USD kredit (cca 50MB, ktoré môžete použiť na viac ako 500 prekladov – v priemere 7 sekúnd na frázu) a to rovno vo viac ako 160 krajinách sveta. Plný zoznam krajín nájdete TU.
 
Platnosť LANGIE GLOBAL SIM Karty nie je časovo obmedzená a vyprší len v prípade, ak sa SIM karta nepoužíva viac ako 2 roky. Po vyčerpaní predplatených dát môžete SIM kartu dobiť priamo cez webovú stránku www.langieglobalsim.com po zadaní tel. čísla a zvolení spôsobu dobitia. Stránka je plne lokalizovaná v slovenčine.

LANGIE S2 prekladač ponúka aj možnosť vytvoriť z LANGIE GLOBAL SIM karty prístupový bod - 3G HOT SPOT. Ak chcete vytvoriť a zdieľať Hotspot prístupový bod LANGIE s inými zariadeniami (ako mobil či tablet) a využívať internetové dáta po celom svete aj tam, je výhodnejšie vybrať časovo obmedzený internetový dátový balík s vyšším objemom dát (napr 1GB - 5GB). Ak budete využívať SIM kartu len pre online preklad cez LANGIE, ktorý spotrebuje len malé množstvo dát tak stačí dobiť kredit za (10 USD - 100 USD čo predstavuje cca 50MB - 500MB dát) a tieto dáta nie sú časovo obmedzené, tak ich môžete čerpať aj po dobu 1-2 rokov (tie Vám neprepadnú).

Do LANGIE teraz môžete vložiť akúkoľvek SIM kartu, ale zároveň nemusíte vkladať žiadnu SIM kartu ak nechcete. Stačí sa pripojiť k dostupnej wifi sieti a LANGIE preklad funguje ako má.

RECENZIA LANGIE S2 - AKO TO CELÉ FUNGUJE


 

LANGIE nájde svoje uplatnenie aj pri práci v zahraničí. 

Ak neovládate dobre cudzí jazyk do krajiny do ktorej sa chystáte ísť pracovať LANGIE je pre Vás skvelé riešenie. Či už sa jedná o ženy a opatrovateľské práce v zahraničí (Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko), alebo o mužov pri rôznych stavebných prácach.

Langie S2 vyuzitie v zahranici

prekladač reči v zahraničí cez LANGIE S2

 

Prekladač viet LANGIE - Digitálny tlmočník
Žiadne ďaľšie poplatky za aktualizácie či iné skryté poplatky. Bez nutnosti registrácie osobných údajov či inštalovania app. na mobil.

 

Elektronický prekladač reči LANGIE Vám otvorí nové možnosti všade vo svete! Je určený úplne všetkým či už sú to deti, alebo starší ľudia, ktorí určite ocenia jednoduchosť jeho používania. Menu prekladača je v SK či CZ jazyku. Voice translator, ktorý bude s Vami všade tam kam sa pohnete. Dokáže bez problémov prekladať aj dlhé vety (nie len krátke slovné spojenia). Hovoriaci prekladač online LANGIE je u nás skladom priamo na predaj - cena, ktorá je viac než adekvátna jeho použitiu.

Videorecenzie LANGIE od pána Ondreja Macka z Touchit.sk ako týždenníka PCREVUE.sk

    
 

Reálne použitie LANGIE pre preklad v praxi si môžete pozrieť v týchto videách z Ukrajiny a z Londýna:

   
Viac videí si môžete pozrieť priamo na LANGIE Youtube kanáli TU: langie kanal youtube

Prekladač hovoreného slova Vám poslúži aj ako multimediálny prehrávač videí, obrázkov, aťd. či ako skupinový prekladač (spárujete viac prekladačov LANGIE) - vhodný najmä pre viacpočetné zahraničné delegácie. Ďaľšou variantou využitia pre Vás bude aj možnosť učenia sa cudzieho jazyka - prehľadný softvér pre výučbu. Takže máte k dispozícii aj prekladový slovník v 53 jazykoch (nielen anglický slovník) a môžete si preložiť vety či iné texty online / offline (z angličtiny do slovenčiny či češtiny aťd). Môžete teda rátať s prekladom: anglicko slovenský prekladač, slovensko nemecký prekladač aťd.

Oficiálna web stránka pre viac informácií - elektronický prekladač LANGIE v slovenčine - www.langie.sk

Toto je REVOLÚCIA v KOMUNIKÁCII!!!
NAJLEPŠÍ OBOJSMERNÝ HLASOVÝ PREKLADAČ NA SVETE

LANGIE Translator podporuje aj slovenský či český jazyk a to všetko aj vo zvukovej forme a skutočne až NEUVERITEĽNÁ PRESNOSŤ PREKLADU!

preklad textu viet a slov cez Langie S2

 

Ako to celé vlastne funguje?

Funguje na úplne jednoduchom a intuitívnom princípe. Stačí podržať dotykové tlačítko na zariadení počas vyslovených slov, následne ho pustiť a zariadenie Vám okamžite preloží požadované vety. 

LANGIE je vybavený vstavaným 1" dotykovým LCD displejom a dvojitým systémom kvalitných reproduktorov a mikrofónov. Na prednej strane zariadenia je jeden mikrofón a reproduktor, prostredníctvom ktorého môžete hovoriť vo svojom vlastnom jazyku a človek vedľa vás (cudzinec) bude počuť preklad do jeho rodného jazyka. A na oplátku môže zahraničná osoba odpovedať vo svojom jazyku prostredníctvom mikrofónu a reproduktora na zadnej strane prístroja a vy budete počuť preklad vo vašom rodnom jazyku.


príklady prekladov textu cez Langie S2

Ak chcete niečo preložiť do iného jazyka stačí stlačiť a držať modré tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho uvoľniť. Za 1-2 sekundy prekladač preloží Vašu hlášku, ktorú budete mať v textovej forme zobrazenú na displeji a túto hlášku zahlási aj v zvukovej forme (daný jazyk musí byť podporovaný). Ak budete chcieť zase preložiť to čo Vám vraví druhá osoba, stačí stlačiť a podržať žlté tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho opäť uvoľniť. Celý proces je až neuveriteľne jednoduchý.

Langie S2 ako funguje prekladač

Veľmi praktická je aj funkcia SKUPINOVÉHO prekladača (Group translator) teda určite nájde svoje uplatnenie pri rôznych zahraničných delegáciách.

 Stačí sa spárovať s 2 a viacerými LANGIE používateľmi online cez wifi a tak môže reč sprievodcu alebo tlmočníka sprostredkovať naraz viacerým ľuďom po celom svete. Táto funkcia tiež podporuje založenie skupiny kde môžu  medzi sebou komunikovať viacerí ľudia ktorí hovoria rôznymi jazykmi a môžu byť každý v inej krajine. Na jednom zariadení je možné založiť niekoľko takýchto na sebe nezávislých skupín. 

Potrebujete napr. anglicko slovenský prekladač? Žiadny problém! Tento prekladač textov a viet to hravo dokáže. Vreckový prekladateľ dokáže rozpoznať Váš hlas a následne ho preložiť v reálnom čase do veľkého množstva jazykov čo z neho vytvára skvelú jazykovú pomôcku pre cestovanie, samovzdelávanie, nakupovanie alebo podnikanie. Prekladá Vaše slová priam okamžite a preto vytvára pocit, akoby ste priamo komunikovali s inou osobou. Vďaka praktickému mini dizajnu je veľmi ľahko prenosný, môžete ho vložiť do vrecka, kabelky a podobne.

vreckový slovník na preklad reči Langie S2
 

Tu si môžete pozrieť tabuľku podporovaných jazykov LANGIE prekladača.

Nie všetky jazyky majú k dispozícii aj nahovorený hlasový preklad, ale slovenský a český jazyk je aj vrátane nahraného hovoreného prekladu textu 
(všetky jazyky prekladajú frázy aj v textovej forme na LCD displeji).

podpora jazykov cez Langie S2
 

Kompletný zoznam jazykov: 

Africky, Arabčina, Bengálsky, Bulharčina, Kambodžsky, Kantónčina, Čínština, Chorvátština, Čestina, Dánčina, Holandčina, Angličtina, Filipínština, Fínsky, Francúzština, Nemčina, Grécky, Hebrejčina, Hindčina, Maďarčina, Indonézsky, Islandský, Taliančina, Japončina, Jávsky, Kórejčina, Lao, Lotyšsky, Litovčina, Malajčina, Malajsky, Nepálsky, Nórsky, Perzský, Poľsky, Portugalčina, Rumunčina, Ruština, Srbsky, Sinhala, Slovenčina, Slovinčina, Španielčina, Sundčina, Swahilčina, Švédsky, Tamilčina, Telugu, Thajský, Turecký, Vietnamský, Ukrajinský. Urdu

 

Vreckový prekladateľ v offline móde bez pripojenia k internetu ponúka:

Multimediálna podpora - obrázková galéria, digitálny hlasový záznamník, prehrávač videa a hudby, budík, fm rádio
Vzdelávacia funkcia - obsahuje hlasové a obrázkové vzdelávanie pre základné jazyky.  Čiže sa môžete učiť daný jazyk všade kam sa pohnete.
Zvukový zosilňovač - zaznamená a následne zosilňuje Vaše hovorené slová, výrazne pomôže pri komunikácií s ľuďmi, ktorí majú horší sluch. 

vlastnosti prekladača Langie S2

V prípade spárovania vreckového prekladateľa s Online pripojením získate niekoľko zaujímavých funkcií:

Hlasové vyhľadávanie obrázkov - rozpozná Váš hlas a následne vyhľadá požadovanú vec v podobe obrázka. 
Skupinový tlmočník - pripojte sa do skupinovej konverzácie s ľuďmi v rôznych jazykoch po celom svete.
Preklad zo slovenského či českého jazyka do iných svetových jazykov vyžaduje online pripojenie. 

 

ukazka prekladu Hlasový prekladač v 53 jazykoch vrátene SK a CZ jazyka
Rozpozná Váš hlas a následne ho preloží do veľkého množstva jazykov. Pre čo najpresnejší preklad textov je potrebné internetové pripojenie
hlasovy vyhladavac obrazkov Hlasové vyhľadávanie obrázkov
Rozpozná Váš hlas a následne vyhľadá požadovaný obrázok.
Internetové pripojenie nutné.
skupinovy tlmocnik Skupinový tlmočník
Wifi online pripojenie umožňuje skupinové konverzácie ľudí v rôznych jazykoch. Internetové pripojenie nutné.
langie offline preklad Prekladač slov bez online pripojenia
Rozpozná Váš hlas a dokáže preložiť krátke frázy alebo jednoduché slová na základe zabudovaného algoritmu slúžiaceho pre zrozumiteľné preklady. Podporuje 13 svetových jazykov.
langie vyucba jazykov Možnosť samovzdelávania bez online pripojenia
Pomocou zabudovaného softvéru sa môžete učiť vybraný svetový jazyk veľmi rýchlo a efektívne.

Vlastnosti:

Okamžitý preklad v 53 jazykoch
Citlivý mikrofón s rozpoznaním hlasu
Digitálny hlasový záznamník
Prehrávač hudby a videa
Online/Offline preklad 
Menu prekladača tiež v SK či CZ jazyku
Výdrž batérie: 5 dní v režime standby / 5-8 hodín nepretržitej prevádzky

langie S2 anglicko slovensky prekladac
 

Aké sú výhody vreckového prekladača LANGIE oproti klasický prekladačom cez app v telefóne?

  1. LANGIE prekladač je profesionálne zariadenie na prekladanie, hardvérový a softvérový systém boli navrhnuté a vyrobené priamo na preklad reči. Nie je to telefón navrhnutý pre viac účelov.
  2. Špeciálne navrhnutý aj pre použitie v hlučnejšom prostredí (funkcia redukcie šumu pri prekladaní reči), obyčajné prekladače cez app môžu s tým mať problém.
  3. Veľmi jednoduché a bezproblémové použitie. Aj pre naozaj technicky málo zdatných ľudí.
  4. Využíva najvyššiu kvalitu prekladateľských služieb a integruje hlavné prekladové systémy na rozpoznávanie reči vo svete, mechanizmus systému učenia má LANGIE takmer na rovnakej úrovni ako ľudia. Jeho systém rozpoznávania jazyka je hybridný, ktorý je založený na akustickom modelovaní neurónovej siete a modelovaní jazykov.
  5. Používa pokročilú službu prekladu, presnosť prekladu je oveľa vyššia ako klasické bezplatné prekladacie aplikácie v telefóne.
  6. LANGIE využíva vlastné servery na poskytovanie prekladateľských služieb na mnohých miestach na svete, rýchlosť prekladu je veľmi rýchla a prekladateľská služba je stabilná.
  7. Je to samostatný produkt, ktorý nie je viazaný na použitie s mobilným telefónom alebo aplikáciou v telefóne, neuchováva a nevyžaduje žiadne osobné údaje v porovnaní s použitím mobilnej aplikácie cez tel.
  8. LANGIE má tiež veľa ďalších funkcií, ako je napríklad učenie, skupinový prekladač aťd.
  9. V mnohých prípadoch je využitie mobilného telefónu dosť osobné. Osoba, s ktorou sa pokúšate komunikovať, nie je s Vaším telefónom oboznámená a po určitom čase pravdepodobne bude musieť vrátiť telefón Vám na odomknutie obrazovky, aťd. Mobil je určený pre jedného užívateľa, nie pre viacerých používateľov. Použitie mobilu pre tieto prípady obojsmerného prekladu ho robí dosť nekomfortným.
  10. LANGIE nevyžaduje žiadne skryté poplatky za používanie prekladateľských služieb.
 
A takisto určite oceníte aj tieto výhody nižšie:
 
stlač langie
Cca 1 sekunda a LANGIE preloží čo chcete
app pre preklad v telefone
Viac ako 10 sekúnd kým začnete s prekladom

pouzitie langie S2
Smeruje zvukový preklad presne na druhú osobu

preklad textu langie
Nesmeruje zvukový preklad priamo na druhú osobu

langie s2 vydrz baterie
Výdrž batérie LANGIE je do 5 dní

bateria mobilu vydrz
Výdrž batérie Smartphonu zvyčajne do 1 dňa

 

Prečo je lepšie mať ONLINE pripojenie v porovnaní s OFFLINE pri používaní LANGIE?

Každopádne je nutné uvedomiť si, že akýkoľvek OFFLINE prekladací mód pri všetkých prekladačoch obsahuje len obmedzenú slovnú zásobu (iba základné hlášky) a preklad je často nepresný až nezrozumiteľný. ONLINE mód po pripojení na internet zabezpečí neustálu aktualizáciu a korekciu prekladu, databáza je niekoľkonásobne väčšia ako pri offline preklade, takže máte záruku, že preklad bude čo najpresnejší a vy sa bez problémov dorozumiete. Pre pripojenie wifi doporučujeme vytvorenie HOT SPOTu mobilného wifi prístupového bodu priamo z Vášho mobilu (ktorý budete mať vždy po ruke), alebo použiť LANGIE GLOBAL 3G SIM kartu.

V rámci EÚ môžete využiť mobilné dáta bezplatne (v rámci Vášho predplateného balíka ako v SR), ak budete cestovať do krajín mimo EÚ tak odporúčame využiť LANGIE GLOBAL 3G SIM kartu, ktorú môžete u nás zakúpiť.  Internetové pripojenie tak budete mať stále aktívne, budete môcť surfovať na internete cez Váš mobil všade kde sa pohnete a LANGIE prekladač bude fungovať najlepšie ako vie:)

 

Dokáže LANGIE prekladať naozaj spoľahlivo?

LANGIE je pokročilý IT produkt najnovšej generácie. Aby sa dosiahli čo možno najlepšie výsledky prekladu, spolupracuje so 7 online vyhľadávačmi. Priamo výrobca COMET má viac ako 20 ročné skúsenosti na trhu vzdelávania a prekladu do rôznych svetových jazykov. LANGIE neustále rozširuje a aktualizuje a opravuje svoju databázu prekladov (cez OTA) priamo do Vášho zariadenia a poskytuje tak najefektívnejší vreckový nástroj na preklad do iných jazykov súčasnosti.

langie s2 prekladac realne pouzitie

    


Špecifikácie:

Typ: LANGIE S2
Procesor: ARM Cortex 1,3 GHz QUAD-core
Pamäť: 16GB
LCD: 1,08" dotykový displej (27,5 mm)
3G: WCDMA
Batéria: 3,7V / 2000 mAH
WiFi 802.11b/g/n
Bluetooth: 4.0
Micro SD Card:  podpora až do 32 GB
USB: Micro USB 2.0
Vstup slúchadlá - Jack konektor 3,5mm
USB adaptér: Vstup 100V - 240V
USB adaptér: Výstup 5V DC 1500mA
Rozmery: 48 mm x 148 mm x 17 mm
Hmotnosť: 125 g

 

Obsah balenia LANGIE:

1x LANGIE S2 hlasový prekladač
1x USB nabíjačka
1x USB kábel
1x Slúchadlá
1x Ochranné púzdro
1x Ihla na vyberanie SIM
1x Gumené pero
1x Šnúrka na krk

avatar

Je to skvělý výrobek. Jen nevím kolik stojí a kde všude se dá koupit. Můžu si ho obědnat?jaké možnosti pladby. Jsem na 2 měsíce odcestovana v Německu. Zrovna bych ho potřebovala tu. Jsem Česká.

...
avatar

Dobrý deň, áno samozrejme je ho možné si objednať aj priamo cez náš eshop. Cena je 9 828 Kč s DPH.

...

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia