Kategórie
 
 
 
 
 

GPS lokalizátor 3G s veľkokapacitnou batériou 10000 mAh + odpočúvanie

0 (0 hlasov)
GPS lokalizátor 3G s veľkokapacitnou batériou 10000 mAh + odpočúvanie. GPS tracker (lokátor) pre sledovanie a monitoring vozidiel.
Kód produktu:09-062
Výrobca:PROFIO
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 121,67 € bez DPH
146,00 € s DPH

3G GPS lokalizátor s veľkokapacitnou batériou 10000 mAh. GPS tracker pre sledovanie a monitoring vozidiel, áut na lízing, prepravu cenného tovaru, prenájom ťažkých strojov a monitorovanie špecifického tovaru. GPS modul je vybavený ultra silným magnetom (ako aj 3M samolepiacou podložkou) a je veľmi jednoduchý a zároveň flexibilný na inštaláciu pre gps monitorovanie vozidiel. Zabezpečenie proti demontáži pomocou svetelného senzora proti odcudzeniu.

GPS tracker do auta vodoeodolný s magnetom + extra veľká batéria 10000 mAh vydrží v pohotovostnom režime až do 2 rokov. GPS sledovanie pohybu osôb a vozidiel v reálnom čase. Online GPS tracker do auta (app v mobile) s batériou až 10000 mAh s indikátorom stavu batérie, ktorá zabezpečí chod GPS zariadenia v sledovacom režime po dobu 30 dní (cca 2 hodiny online sledovania denne) až do 2 rokov v závislosti od intervalu online sledovania. Možnosť AKTÍVNEHO ODPOSLUCHU po zavolaní na zariadenie, aby ste mohli počúvať čo sa v okolí gps lokátora deje.

Vďaka silnému magnetickému telu môžete pripevniť 3G GPS lokalizátor od značky PROFIO ELECTRONICS na rôzne miesta sledovaného objektu. Vonkajšia ochrana vodotesného stupňa IPX5 (ochrana proti striekajúcej vode a prachu) umožňuje funkcionalitu zariadenia aj v náročnom vonkajšom prostredí. GPS sledovacie zariadenie nájde svoje využitie pre sledovanie a monitoring pri zapožíčaných vozidlách, autách na lízing, prepravovaný cenný tovar, prenájom ťažkých strojov a monitorovanie špecifického tovaru. GPS tracker taktiež upozorní na neoprávnený zásah do inštalácie zariadenia či pri odňatí zariadenia. V našom e-shope môžete kúpiť GPS lokátory najvyššej kvality. Stačí Vám SIM karta (dátová / telefónna) a gps sledovanie vie byť hneď aktívne.

gps lokator do auta


GPS zariadenie poskytuje sledovanie užívateľovi formou SMS správy priamo do Vášho mobilného telefónu, kde bude uvedený odkaz na Google mapu a po jeho zakliknutí sa zobrazí aktuálna poloha sledovaného vozidla. Ďalšou formou je cez mobilnú aplikáciu s názvom "Track Solid" (iOS, Android), pomocou ktorej viete zistiť polohu sledovaného vozidla a rôzne potrebné údaje. Poslednou formou je sledovanie polohy GPS zariadenie cez webové rozhranie "www.tracksolid.com"
 

gps polohovanie vozidla v realnom case

 

Funkcia GEO FENCE 

Vám umožní zaslať Email notifikáciu pri opustení vyznačeného priestoru (Ak by náhodou vodič vozidla zašiel mimo plánovanej trasy)

gps lokator funkcia geo-fence

Tento 3G GPS tracker môže byť použitý a umiestnený na motocykel, kufor, autobus, tašku, auto, kontajner a tak ďalej.

lokator do auta gps pouzitie

3G vysokorýchlostný prenos dát

GPS lokátor podporuje 2G GSM a 3G WCDMA prenos dát. Vysokorýchlostný prenos dát 3G môže dosiahnuť prenos až 7,2 M/s, je takmer 43-krát rýchlejší ako sieť 2G.

gps lokator vysokorychlostny prenos dát

Dvojitá lokalizácia polohy GPS a LBS

Tento tracker podporuje GPS a LBS lokalizovanie. GPS je určenie vonkajšej polohy s presnosťou menej ako 10 metrov. LBS je určenie polohy (v miestach kde nie je gps signál) s presnosťou menej ako 500 metrov.

lokator dvojite sledovanie polohy GPS a LBS

Silná magnetická montáž

GPS tracker má možnosť napojiť na silný priemyselný magnet a preto je možné pripevniť sledovacie zariadenie jednoduchým spôsobom na akýkoľvek kovový povrch - podvozok vozidla, dvere, pod sedadlo, na kontajner a podobne. Ale tento tracker obsahuje aj 3M lepiaci držiak pre umiestnenie na nekovové časti.

tracker do auta gps silny magnet

Dlhý pohotovostný režim - Standby 60 dní

Vstavaná nabíjateľná a vymeniteľná batéria 10000 mAh 3,7V, ktorá umožňuje mimoriadne dlhý pohotovostný režim a funkciu inteligentnej úspory energie. V sledovacom režime po dobu 30 dní (cca 2 hodiny online sledovania denne) až do 2 rokov v závislosti od intervalu online sledovania.

velkokapacitna bateria 10000 mAh gps tracker

Monitorovanie hlasu

Je  možné použiť prednastavené SOS číslo na poslanie SMS príkazu na gps tracker pre hlasové monitorovanie - odposluch. GPS tracker Vám do sekundy zavolá späť. Zdvihnite a môžete monitorovať rozhovor v okolí trackera.

gps lokalizator monitorovanie hlasu

Alarm neoprávneného odstránenia GPS lokátora

Ak GPS lokátor zaznamená neoprávnené odňatie cez Anti-tamper tlačidlo bude odoslaný alarm v podobe výstražnej správy a automaticky sa aktivuje režim GPS sledovania po dobu 20 minút. Po 20 minútach sa zariadenie prepne späť do pohotovostného režimu.

upozornenie tamper alert gps lokator

Vodotesný stupeň IPX5 proti vode a prachu

GPS lokalizator je sledovacie zariadenie zabezpečené proti prachu a ostreku vody aby plnilo funkciu monitorovania objektu aj v ťažkých podmienkach.

vodeodolny a prachuvzdorny gps lokator IPX5

Upozornenie na odstránenie krytu trackera

Tlačidlo detekcie krytu vyskočí ako upozornenie a odošle sa pri demontáži krytu zariadenia. V pohotovostnom režime sa nahrá varovná správa a režim sledovania sa aktivuje po dobu 20 minút, ak sa zistí, že kryt zariadenia bol demontovaný.

Upozornenie na odstránenie krytu gps trackera

Vibračný alarm

Ak sa napríklad vyskytne abnormalita vo vašom aute, napríklad keď niekto narazí do vášho auta, rozbije alebo poškriabe, tak gps lokátor pošle telefónny alarm, aby včas našiel príslušnú osobu.

gps lokator do auta vibracny alarm

GPS slepá zóna alarm

Keď online tracker vstúpi do GPS slepej zóny, zmení "polohovanie" na "nepolohovanie" (positioning na non-positioning) na dobu viac ako 60 sekúnd, a pošle alarm "Pozor! GPS signál je slabý, nedokáže hľadať v regióne", do vášho telefónu alebo inej software platformy.

GPS slepá zóna alarm lokatora do auta

Doplnok k dátam GPS slepej zóny

Ak lokátor vstúpi do slepej zóny GPS, môže uložiť 1000 satelitných údajov o polohe. Ak nabehne potom signál GPS, údaje z polohovania v slepej zóne GPS sa doplnia.

doplnok k dátam GPS slepej zóny tracker do auta

 
gps polohovanie WCDMA/ GSM - 3G sieť pre vynikajúce pokrytie a lokalizovanie
bateria 10 000 mAh batéria - vysokokapacitná lítiová batéria zabezpečuje dostatočné dlhé napájanie GPS zariadenia 
hlasovy odposluch Hlasový odposluch - možnosť aktivovať režim odposluchu pomocou textovej správy
silny magnet Silný magnet - silný magnetický kryt umožňuje flexibilnú inštaláciu na vozidlo prípadne iný druh majetku
detekcia zvuku Upozornenie na narušenie - akonáhle bude zaznamenaný neoprávnený zásah do zariadenia, okamžite budete o tom informovaný
anti tamper alarm
  Alarm na demontáž krytu - alarm sa aktivuje pri zmene SIM karty alebo pri zapnutí/ vypnutí zariadenia.
IPX5 vodeodolny IPX5 vodeodolný - vodotesnosť GPS zariadenia zabezpečuje stabilnú prevádzku aj v náročnom vonkajšom prostredí
správa napájania Inteligentná správa napájania - pre lepšiu úsporu energie je možné vypnúť komunikačný modul 3G


Špecifikácie:

Komunikačný systém: WCDMA/GSM
Komunikačná frekvencia: GSM: 850/900/1800/1900MHz WCDMA: 850/900/1200/2100MHz (B1/B2/B5/B8)
Citlivosť: Trieda II RBER2% (-102dBm)
GPRS: Trieda 1,2, TCP/IP
Citlivosť príjmu: Trieda II RBER2% (-102dBm)
Pamäť: 32+32Mb
Fázová chyba: RMSPE<5, PPE<20
Max. výstup: GSM850/GSM900:33±3dBm, GSM1800/GSM1900:30dBm, WCDMA: 24dBm
Max. frekvenčná chyba: ±0.1ppm
GPS čip: Vysoko citlivý GPS čip
Frekvencia: GPS L1, 1575.42MHz
GPS kanál: 66
Lokalizačná presnosť: <10 metrov
Citlivosť sledovania: -162dBm 
Citlivosť snímania: -149dBm
Gombík: pre zapnutie/vypnutie
LED indikátor: 1 červený pre GPS, 4 modré pre batériu
Pohotovostný režim: 2 roky (GSM vypnuté), 50 dní (GPRS pripojené, GPS vypnuté), 120 hodín (GPS zapnuté)
GPS anténa: GPS keramická anténa
Prevádzková teplota: -20℃ ~ 70℃
USB port: micro 5 pin
Batéria: 10 000mAh/ 3,7V lítiová polymerová batéria
Rozmery: 108 mm (šírka) x 61 mm (výška) x 30 mm (hrúbka)
Hmotnosť: 286g

 

Obsah balenia:

1x GPS lokátor Profio GPS L-6
1x USB adaptér
1x USB kábel
1x zadný kryt so samolepiacou podložkou
1x manuál

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia