Kategórie
 
 
 
 
 

GPS lokátor vodotesný do auta + batéria 6000 mAh + odposluch

0 (0 hlasov)
GPS lokátor vodotesný do auta + batéria 6000 mAh + odposluch. GPS lokalizátor s vysokým stupňom ochrany IP67 + silný magnet.
Kód produktu:09-059
Výrobca:PROFIO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 109,17 € bez DPH
131,00 € s DPH
WiFi GPS lokátor do auta - vysoký stupeň ochrany IP67, vysoká kapacita batérie až 6000 mAh, vodotesný magnet a aktívny odposluch. GPS sledovanie pohybu osôb a vozidiel v reálnom čase. Online GPS tracker do auta (app v mobile) s batériou 6000 mAh, ktorá zabezpečí chod GPS zariadenia v sledovacom režime po dobu až 25 dní v závislosti od intervalu hlásenia polohy resp. 100 hodín (pri aktualizácii polohy každých 10 sekúnd). Je vybavený superrýchlym magnetickým nabíjaním kde na plné nabitie Vám stačí dobíjať cca 3 hodiny a potom môže GPS tracker používať od 5-10 dní.  Možnosť AKTÍVNEHO ODPOSLUCHU po zavolaní na zariadenie, aby ste mohli počúvať čo sa v okolí gps lokátora deje.

GPS + LBS + WiFi polohovanie  - až trojitá presnosť určenie polohy v reálnom čase. Akonáhle má online tracker dobrý signál GPS, tak ho nájde cez GPS. Ak nemá GPS signál, nájde ho cez LBS. Trojnásobné polohovanie umožňuje presné a rýchle označenie miesta. GPS modul je vybavený ultra silným magnetom a je veľmi jednoduchý a zároveň flexibilný na inštaláciu pre gps monitorovanie vozidiel. Zabezpečenie proti demontáži pomocou svetelného senzora proti odcudzeniu.

tracker gps do auta lokalizacia

Vďaka silnému magnetickému telu môžete pripevniť 3G GPS lokalizátor od značky PROFIO ELECTRONICS na rôzne miesta sledovaného objektu. Extrémne vysoký stupeň krytia IP67 (kde môže byť ponorený do hlbky 1m vody a úplná prachotesnosť) umožňuje funkcionalitu zariadenia aj v extréme náročnom vonkajšom prostredí. GPS sledovacie zariadenie nájde svoje využitie pre sledovanie a monitoring pri zapožíčaných vozidlách, autách na lízing, prepravovaný cenný tovar, prenájom ťažkých strojov a monitorovanie špecifického tovaru. GPS tracker taktiež upozorní na neoprávnený zásah do inštalácie zariadenia či pri odňatí zariadenia. V našom e-shope môžete kúpiť GPS lokátory najvyššej kvality. Stačí Vám SIM karta (dátová / telefónna) a gps sledovanie vie byť hneď aktívne.

 

GPS tracker s vysokou kapacitou batérie až 6000 mAh a IP 67 stupňom ochrany

gps tracker do auta

 

Cez aplikáciu v mobilnom telefóne, tablete, alebo PC sa môžete pripojiť na gps tracker 

Na mape sa vám zobrazí jeho aktuálna poloha s údajmi o čase, rýchlosti a GPS súradnicami. 

gps lokator sledovanie cez app v mobile

Aktívny odposluch

Možnosť volať z vybraných SOS čísiel na GPS sledovacie zariadenie aby ste mohli počuť počuť zvuky (rozhovor) okolo zariadenia, kde je umiestnené. Počas tohto procesu monitorovania zvukov nebude zariadenie vydávať žiaden zvuk, preto ide o tiché pozorovanie.

lokator do auta gps aktivny odposluch
 

Silná magnetická montáž

GPS tracker má možnosť napojiť na silný priemyselný magnet a preto je možné pripevniť sledovacie zariadenie jednoduchým spôsobom na akýkoľvek kovový povrch - podvozok vozidla, dvere, pod sedadlo, na kontajner a podobne.

 

gps tracker silny magnet

gps lokalizator jednoducha instalacia

 

Vodotesný stupeň IP67 proti vode a prachu

GPS lokalizator má extrémne vysoký stupeň krytia IP67 (kde môže byť ponorený do hlbky 1m vody a úplná prachotesnosť) umožňuje funkcionalitu zariadenia aj v extréme náročnom vonkajšom prostredí. 

gps lokator vototesny IP67 stupen ochrany
 

Vstavaná nabíjateľná batéria

Vstavaná nabíjateľná a vymeniteľná batéria 6000 mAh 3,7V, ktorá vydrží v režime stand-by až 25 dní v závislosti od intervalu hlásenia polohy resp. 100 hodín (pri aktualizácii polohy každých 10 sekúnd)

lokator gps do auta vstavana bateria s dlhou vydrzou

Alarm vibrácií

Ak GPS lokátor zaznamená vibrácie alebo neočakávané premiestnenie, alebo buchnutie či poškodenie laku bude spustený alarm. Zariadenie zašle upozorňujúcu alarm správu.

gps lokator alarm vibracii

Alarm neoprávneného odstránenia GPS lokátora

Ak GPS lokátor zaznamená neoprávnené odňatie cez Anti-tamper tlačidlo bude odoslaný alarm v podobe výstražnej správy a automaticky sa aktivuje režim GPS sledovania po dobu 20 minút. Po 20 minútach sa zariadenie prepne späť do pohotovostného režimu.

lokalizator do auta anti tamper alarm

Ultra rýchle magnetické dobíjanie

Super rýchle a pohodlné magnetické dobíjanie GPS lokátora. Na plné nabitie Vám stačí dobíjať cca 3 hodiny a potom môže GPS tracker používať od 5-10 dní

gps tracker ultra rychle nabijanie

Zvukový Alarm

Ak úroveň decibelov prekročí 60 decibelov (rozbitie skla, aťd), gps lokalizátor automaticky zašle alarm na prednastavené SOS číslo.

profio gps lokator zvukový alarm

 

GPS zariadenie poskytuje sledovanie užívateľovi formou SMS správy priamo do Vášho mobilného telefónu, kde bude uvedený odkaz na Google mapu a po jeho zakliknutí sa zobrazí aktuálna poloha sledovaného vozidla. Ďalšou formou je cez mobilnú aplikáciu s názvom "Track Solid" (iOS, Android), pomocou ktorej viete zistiť polohu sledovaného vozidla a rôzne potrebné údaje. Poslednou formou je sledovanie polohy GPS zariadenie cez webové rozhranie "www.tracksolid.com" na Vašom notebooku, pc, tablete. 

gps lokator do auta sledovanie
 
 
gps polohovanie GPS + LBS + WiFi polohovanie  - určenie polohy v reálnom čase 
bateria 6000 mAh dobíjateľná batéria - vysokokapacitná lítiová batéria zabezpečuje dostatočné dlhé napájanie zariadenia
silny magnet Silný magnet - silný magnetický kryt umožňuje flexibilnú inštaláciu na vozidlo prípadne iný druh majetku
detekcia zvuku
Alarm detekcie zvuku - akonáhle bude zaznamenaný zvuk vo výške 50 decibelov a viac, spustí sa alarm
alarm demontaze krytu
  Alarm na demontáž krytu - alarm sa aktivuje pri zmene SIM karty alebo pri pokuse na demontáž zariadenia.
ip67 vodeodolny IP67 vodeodolný - vodotesnosť GPS zariadenia zabezpečuje stabilnú prevádzku aj v náročnom vonkajšom prostredí
   


Špecifikácie:

Komunikačná frekvencia: GSM: 850/900/1800/1900MHz 
Citlivosť: Trieda II RBER2% (-104dBm)
GPRS: Trieda 12, TCP/IP
Citlivosť príjmu: Tieda II RBER2% (-102dBm)
Pamäť: 32+32Mb
Fázová chyba: RMSPE<5, PPE<20
Max. výstup: GSM850/GSM900:33 ± 3dBm, GSM1800/GSM1900:30dBm ± 3dBm
Max. frekvenčná chyba: ± 0.1ppm
GPS čip: Vysoko citlivý MTK čip
Frekvencia: GPS L1, 1575.42MHz C/A Code
GPS kanál: 32
Lokalizačná presnosť: <10 metrov
Citlivosť sledovania: -165dBm 
Citlivosť snímania: -148dBm
LED indikátor: zapnuté zariadenie (červený), GPS (modrý), GSM (zelený)
Pohotovostný režim: 25 dní
GPS anténa: GPS keramická anténa
Prevádzková teplota: -20℃ ~ 70℃
Batéria: 6000 mAh/ 3.7V lítiová polymerová batéria
Rozmery: 58 mm (šírka) x 85 mm (výška) x 29 mm (hrúbka)
Hmotnosť: 161g (bez magnetického krytu) 230g s magnetickým krytom

 

Obsah balenia:

1x GPS lokátor Profio GPS L-1
1x USB adaptér
1x USB kábel
1x sada skrutiek
1x zadný kryt s magnetom
1x manuál

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia