Kategórie
 
 
 
 
 

Mini gps lokátor na online sledovanie s odposluchom

0 (0 hlasov)
Mini gps lokátor na online sledovanie s odposluchom. Tracker s GPS + LBS + WiFi polohovaním. Lokalizátor na sledovanie pohybu osôb a majetku.
Kód produktu:09-061
Výrobca:PROFIO
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 80,83 € bez DPH
97,00 € s DPH

Online tracker do auta GPS + LBS + WiFi polohovanie. Real-time sledovanie osôb a vozidiel použitím mobilnej aplikácie, pomocou ktorej viete zistiť polohu sledovaného vozidla alebo objektu  v reálnom čase. Miniatúrny GPS lokátor s magnetom - 1000 mAh batéria + vzdialený odposluch. GPS sledovanie pohybu osôb a vozidiel v reálnom čase. Online GPS tracker do auta (app v mobile) s batériou 1000 mAh, ktorá zabezpečí chod GPS zariadenia v sledovacom režime po dobu cca 14 hodín a v pohotovostnom režime až 7 dní. Možnosť VZDIALENÉHO ODPOSLUCHU po zavolaní na zariadenie, aby ste mohli počúvať čo sa v okolí gps lokátora deje.

GPS + LBS + WiFi polohovanie - až trojitá presnosť určenie polohy v reálnom čase. Akonáhle má online tracker dobrý signál GPS, tak ho nájde cez GPS. Ak nemá GPS signál, nájde ho cez LBS. Trojnásobné polohovanie umožňuje presné a rýchle označenie miesta. GPS modul je vybavený magnetom a je veľmi jednoduchý a zároveň flexibilný na inštaláciu pre gps monitorovanie vozidiel. 

Vďaka magnetickému vymeniteľnému krytu môžete pripevniť 3G GPS lokalizátor od značky PROFIO ELECTRONICS na rôzne miesta sledovaného objektu. GPS sledovacie zariadenie nájde svoje využitie pre sledovanie a monitoring pri zapožíčaných vozidlách, autách na lízing, prepravovaný cenný tovar, prenájom ťažkých strojov a monitorovanie špecifického tovaru. V našom e-shope môžete kúpiť GPS lokátory najvyššej kvality. Stačí Vám SIM karta (dátová / telefónna) a gps sledovanie vie byť hneď aktívne.

Miniatúrne rozmery GPS lokátora

GPS tracker má precízne minatúrne kompaktné telo, môžeme ho držať len v dvoch prstoch. Keď lokátor pracuje, nie je vydávaný žiadny zvuk ani svetlo, je veľmi ľahko ukrytý kdekoľvek.

gps lokator mini rozmery

GPS zariadenie poskytuje sledovanie užívateľovi formou mobilnej aplikácie s názvom "Track Solid" (iOS, Android), pomocou ktorej viete zistiť polohu sledovaného vozidla alebo objektu  v reálnom čase a rôzne potrebné údaje. Ďalšou formou je sledovanie polohy GPS zariadenie cez webové rozhranie "www.tracksolid.com", ktorú môžete využiť cez PC, tablet, notebook pre pohodlné monitorovanie. 

 

gps monitoring vozidiel a osob

Cez aplikáciu v mobilnom telefóne, tablete, alebo PC sa môžete pripojiť na gps tracker 

Na mape sa vám zobrazí jeho aktuálna poloha s údajmi o čase, rýchlosti a GPS súradnicami. 

gps tracker online sledovanie cez app

Funkcia GEO FENCE 

Vám umožní zaslať Email notifikáciu pri opustení vyznačeného priestoru (Ak by náhodou vodič vozidla zašiel mimo plánovanej trasy)

gps lokator geo fence funkcia

Trojitá lokalizácia GPS a LBS + Wifi

Tento tracker podporuje GPS a LBS lokalizovanie. GPS je určenie vonkajšej polohy s presnosťou menej ako 10 metrov. LBS je určenie polohy (v miestach kde nie je gps signál) s presnosťou menej ako 500 metrov.v.

gps a lbs a wifi polohovanie gps lokator

Alarm detekcie zvuku

Ak úroveň decibelov prekročí 50 decibelov (rozbitie skla, aťd), gps lokalizátor automaticky zašle alarm na prednastavené SOS číslo.

gps lokator detekcia zvuku alarm

Hlasový záznam

Je  možné poslať SMS príkaz stlačením SOS čísla na online tracker pre nahrávanie hlasu. Nahrávací čas od 10-300 sekúnd, prednastavený čas 60 sekúnd. Automaticky začne nahrávať, aby sa predišlo strate dôležitých informácií.
 
gps lokator hlasovy odposluch

Monitorovanie hlasu

Je  možné použiť prednastavené SOS číslo na poslanie SMS príkazu na tracker pre hlasové monitorovanie. GPS tracker Vám do sekundy zavolá späť. Zdvihnite a monitorujte hlas v okolí trackera.
 
gps tracker monitorovanie hlasu

Dlhý pohotovostný režim - Standby 60 dní

GPS tracker má vstavanú nabíjateľnú batériu 3,7V 1000mAh priemyselnú Li-Polymer  batériu. Dva pracovné režimy na výber: režim sledovania (GPRS je vždy pripojené a GPS je aktivované vibráciami) a režim spánku (GPRS je vždy pripojené a GPS v režime standby).

gps lokator dlha vydrz baterie

Multi starostlivosť

Tento gps lokalizátor podporuje maximálne 3 SOS čísla. Potom, čo pridáte svoje SOS čísla, môžete používať gps lokátor až z 3 nezávislých čísiel.

online ggs lokalizator multi starostlivost

 

gps polohovanie GPS + LBS + WiFi polohovanie  - trojité určenie polohy v reálnom čase
gps lokator bateria 1000 mAh batéria - lítiová batéria zabezpečuje napájanie GPS zariadenia 
hlasovy odposluch Hlasový odposluch - možnosť aktivovať režim odposluchu pomocou textovej správy
silny magnet Silný magnet - silný magnetický kryt umožňuje flexibilnú inštaláciu na vozidlo prípadne iný druh majetku
detekcia zvuku Alarm detekcie zuvku - akonáhle bude zaznamenaný zvuk vo výške 50 decibelov a viac, spustí sa alarm

 

Špecifikácie:

Komunikačná frekvencia: GSM: 850/900/1800/1900MHz 
Citlivosť: Trieda II RBER2% (-104dBm)
GPRS: Trieda 12, TCP/IP
Citlivosť príjmu: Tieda II RBER2% (-102dBm)
Pamäť: 32+64MB
Fázová chyba: RMSPE<5, PPE<20
Max. výstup: GSM850/GSM900:33±3dBm, GSM1800/GSM1900:30dBm
Max. frekvenčná chyba: ±0.1ppm
GPS čip: Vysoko citlivý MTK čip
Frekvencia: GPS L1, 1575.42MHz C/A Code
GPS kanál: 66
Lokalizačná presnosť: <10 metrov
Citlivosť sledovania: -165dBm 
Citlivosť snímania: -148dBm
Vzdialenosť pre monitorovanie hlasu: <5 metrov
Prevádzková teplota: -20℃ ~ 55℃
GSM/GPS anténa: vstavaná 4-pásmová GSM, anténa pre duálny režim GPS, WiFi
USB port: micro USB
Batéria: 1000mAh/ 3.7V lítiová polymerová batéria
Pohotovostný režim: Sledovací mód-GPRS zapnuté, GPS zapnuté cca 14 hodín, Spiaci mód-GPRS zapnuté, GPS vypnuté cca 7 dní
Rozmery: 30,5 mm (šírka) x 65 mm (výška) x 18 mm (hrúbka)
Hmotnosť: 42g

 

Obsah balenia:

1x GPS lokátor Profio GPS L-2
1x USB adaptér
1x USB kábel
1x vymeniteľný zadný kryt s magnetom
1x manuál

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia