Kategórie
 
 
 
 
 

64GB pamäťová karta Samsung micro SDXC EVO Plus + SD adaptér

0 (0 hlasov)
64GB pamäťová karta Samsung micro SDXC EVO Plus + SD adaptér, je ideálna voľba pre nahrávanie Full HD videa a ukladanie fotiek.
Kód produktu:88-027
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 36,67 € bez DPH
44,00 € s DPH

64GB pamäťová karta Samsung micro SDXC EVO Plus + SD adaptér, je ideálna voľba pre nahrávanie Full HD videa a ukladanie fotiek. Rýchla, spoľahlivá a odolná, taká je nová pamäťová karta EVO + typ microSDXC od výrobcu Samsung s kapacitou pamäte 64 GB. Je určená nielen pre mobilné telefóny a tablety ale je aj plne kompatibilná s našimi kamerami, ktoré podporujú veľkosť mikroSD karty 64GB a vyššie. Jej rýchlosť zápisu dát totiž vďaka rozhraniu UHS-I, dosahuje 20 MB/s čo je ideálne pre zápis Full HD videa pri frekvencii 60fps a rýchlosť čítania je až 80MB/s teda napríklad 4,5GB dát prenesie na Váš PC,  alebo notebook do jednej minúty.

64GB pamäťová karta Samsung micro SDXC EVO Plus

Pamäťové karty radu EVO + sú veľmi odolné, preto o svoje dáta nemusíte mať vôbec strach. Prežijú 72 hodín v morskej vode a odolajú extrémnym teplotám od -25 ° až do 85 ° Celzia. Vaše dáta budú v bezpečí pri prejdení letiskovými röntgenmi a odolné sú aj voči magnetom. Karta je dodávaná vrátane redukcie pre klasický slot Secure Digital, takže ju možno ľahko použiť aj v iných zariadeniach používajúcich SD karty.

 

Vlastnosti:

Kapacita až 64GB
Rozhranie UHS-I
Rýchlosť zápisu 20MB/s
Rýchlosť čítania (prenosu) dát 80MB/s
Vysoká spoľahlivosť a odolnosť

 

Špecifikácie:

Typ: Pamäťová karta microSDXC
Rad: EVO+
Kapacita: 64 GB
Rozhranie: UHS-I
Rozmery (Š x V x H): 15 x 11 x 1 mm
Hmotnosť: 0,5 g
Výkon: Rýchlosť čítania až 80 MB/s zápis 20MB/s
Speed Class: Úroveň 1, trieda 10
Prevádzková teplota: -25 až 85 °C
 

Obsah balenia:

1x Samsung micro SDXC 64GB EVO Plus + 
1x SD adaptér

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia