Kategórie
 
 
 
 
 

Alternatívna anténa pre WiFi cúvacie sety

0 (0 hlasov)
Alternatívna anténa pre WiFi značkové PROFIO cúvacie sety. Tento model WiFi adhezívnej antény je určená pre kamery a monitory pre ešte jednoduchšiu inštaláciu a lepší signál a je kompatibilná so všetkými kamerami aj monitormi.
Kód produktu:19-060
Výrobca:PROFIO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 15,83 € bez DPH
19,00 € s DPH

Alternatívna anténa pre WiFi značkové PROFIO cúvacie sety. Tento model WiFi adhezívnej antény je určená pre kamery a monitory pre ešte jednoduchšiu inštaláciu a lepší signál a je kompatibilná so všetkými kamerami aj monitormi. Anténa má vodeodolné prevedenie a preto je možné ju inštalovať aj v exteriéri. Vďaka jej malým a tenkým rozmerom sa dá inštalovať na rôzne miesta. Inštaláciu uľahčuje 3M adhezívna nálepka, ktorá umožňuje WiFi anténu nalepiť na potrebné miesto. WiFi anténa disponuje 3 m. dlhým káblom, ktorý Vám umožní vyviesť anténu na určené miesto. V prípade, že Vám nepostačuje WiFi anténa, ktorú máte k svojej kamere, alebo monitoru je WiFi adhezívna anténa ideálnym riešením Vašeho problému.

wifi adhezivna antena

Vlastnosti:

Wifi anténa s malými rozmermi
3m dlhý kábel
3M adhezívna nálepka pre jednoduchú inštaláciu
Vodeodolné prevedenie
Kompatibilná s monitormi aj kamerami

 

Špecifikácie:

Druh antény: WiFi
Kmitočet: 2400MHz...2483,5MHz
Pracovná teplota: -40 až 85°C
Dĺžka kábla: 3m
Dosah: 100m
Vonkajšie rozmery: 115.6 x 21.7 x 5.8mm

Obsah balenia:

1x Wifi adhezívna anténa

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia