Kategórie
 
 
 
 
 

Profesionálna kamera do auta pre sledovanie GPS + kamery v reálnom čase PROFIO X2

0 (0 hlasov)
Profesionálna duálna kamera do auta pre sledovanie GPS + kamery v reálnom čase PROFIO tracking Cam X2 ponúka funkcie ako GPS Tracker sledovanie cez app.
Kód produktu:14-031
Výrobca:PROFIO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 287,50 € bez DPH
345,00 € s DPH

Profesionálna duálna kamera do auta pre sledovanie GPS + kamery v reálnom čase PROFIO tracking Cam X2 ponúka funkcie ako GPS Tracker a to živé GPS online sledovanie vozidla cez app v telefóne či PC ako aj zobrazenie live obrazu z kamery v reálnom čase. Jedná sa o duálnu autokameru (predná a interiérová), ktorá umožňuje nahrávania záznamu z oboch kamier, kde predná kamera má rozlíšenie FULL HD 1920x1080px pri 30 snímkoch za sekundu (s kompresiou H.264) s uhlom záberu140° a podporou vytvorenia Wifi 3G hotspotu cez vloženú 3G SIM kartu.

Zábery sa ukladajú na podporovanú pamäťovú micro SD kartu až do veľkosti 64GB. Telo kamery je vypracované z kvalitných materiálov čím je odolná voči vysokým teplotám alebo extrémnemu chladu. Ponúka možnosť uzamknutia (zámkou na kľúč) vloženej SIM ako aj Micro SD karty pred neoprávnením editovaním záznamov. Veľmi zaujímavou funkciu je aj možnosť vzdialeného vypnutia motora vozidla (pomocou relé) v prípade odcudzenia vozidla. Kamera v prípade potreby (SOS, odstránenie napájania, porucha auto-batérie) funguje aj na pribalenú externú batériu na kábli s kapacitou 450 mAh.

Duálna kamera - GPS sledovacie zariadenie do auta s WIFI a podporou 3G SIM pre dokonalý prehľad o jazde

profio x2 dualna kamera do auta

V prípade núdze môžete stlačiť tlačidlo SOS tlačidlo na 3 sekundy, čím aktivujete SOS alarm. Potom kamera pošle SOS SMS na prednastavené tel. čísla a začne vytáčať tel. čísla dokola až do prijatia hovoru.Určite oceníte aj funkciu Alarm vibrácií - Vibračný alarm sa zapne po zastavení motora po uplynutí 5 minút. Ak je detekovaná nejaká vibrácia v odstavenom vozidle, aplikácia APP CarMatrix Vás upozorní pomocou notifikácie. Analýza chovania vodiča - vstavaný 9-osový senzor G umožňuje autokamere lepšie vykonávať analýzu správania vodiča. V prípade nevhodného chovania vodiča ako prudké zrýchlovanie, silné bzrdenie, alebo vysoké otáčky motora, Vás autokamera upozorní pomocou aplikácie na danú skutočnosť a zároveň uloží záznam z jazdy na SD kartu ako aj na Cloud server. Profio Tracking CAM X2 je ideálny a prepracovaný spôsob ako zvýšiť bezpečnosť Vášho auta neustálym monitorovaním, alebo komplexné riešenie pre firmy z hľadiska monitorovania pohybu ich vozového parku.

Kamera do auta PROFIO X2 - ideálne riešenie nielen pre špedičné firmy či vozové parky

kamera profio x2 gps vzdialene monitorovanie

Po vložení SIM karty do autokamery Vám vytvorí  3G WiFi prístupový bod (na SIM karte je potrebné mať aktivované dátové služby) a užívať si tak surfovanie na internete hocikedy a hocikde. Živý videoprenos z kamery môžete sledovať cez voľne dostupnú mobilnú aplikáciu (podpora pre Android / iOS) s názvom "Car Matrix", alebo cez PC platformu. Prostredníctvom nej je možnosť sledovať aj online GPS polohu vozidla na mape. Sada kabeláže je určená pre priame pripojenie na poistkovú skriňu 12/24V čo umožňuje trvalé napájanie autokamery. Výhodou je duálny objektív, ktorý nahráva záznamy buď z prednej alebo zadnej (interiérovej) kamery vrátane zvuku (je možné aj vypnúť nahrávanie zvuku). Interiérová kamera má IR nočné videnie, ktoré dokáže v noci nasvietiť celý priestor vozidla. 

profio x2 kamery do auta

Cez aplikáciu v mobilnom telefóne ako aj PC platformu, alebo tablete sa môžete pripojiť na vozidlo.
Na mape sa vám zobrazí jeho aktuálna poloha s údajmi o čase, rýchlosti a GPS súradnicami. Aplikácia podporuje aj funkciu živého náhľadu v reálnom čase.

profio x2 kamera do auta s gps live sledovaním

Vychutnajte si bezplatnú službu GPS sledovania priamo cez webové rozhranie www.car-matrix.com

Nie je potrebné inštalovať žiadny softvér. Všetko je dostupné cez internet z webového prehliadača na vašom stolnom počítači, notebooku, tablete či mobilnom telefóne. Základnou funkciou je sledovanie motorového vozidla, či už ide o osobné, alebo nákladné. Ak je vozidlo online zobrazí sa vám na mape jeho aktuálna poloha a môžete ďalej sledovať jeho trasu. V prípade že je offline zobrazí sa jeho posledná známa poloha. Každé vozidlo má po registrácii svoje osobitné ID číslo podľa ktorého si viete v histórii jázd nájsť jeho záznamy o pohybe. Po spustení archivovanej jazdy vidíte na mape jeho pohyb. Pri detailnom rozpise vidíte v akom čase na akom mieste a konkrétnej adrese sa presne vozidlo v daný moment nachádzalo. Jednotlivé zastavenia vozidla sú na mape označené červenou vlajkou a obsahujú informáciu ako dlho na danom mieste auto stálo. Z jazdy je možné exportovať súbor v excel formáte, v ktorom nájdete presný čas a miesto kde sa vozidlo nachádzalo. 

Funkcia GEO FENCE Vám umožní zaslať Email notifikáciu pri opustení vyznačeného priestoru (Ak by náhodou vodič vozidla zašiel mimo plánovanej trasy)

profio x2 live monitorovanie auto kamera

Vzdialená kontrola

Táto unikátna auto-kamera umožňuje vzdialenú kontrolu nad prehrávaním záznamov z kamery. Takisto možnosť spraviť foto snímku či video na diaľku priamo z kamery. Funkcia vypnutia motora na diaľku z nej robí skvelý nástroj ako ochranu pred odcudzením. Vibračný alarm, ktorý Vás upozorní na neželené otrasy (vniknutie do automobilu či náraz).

profio x2 aplikacia na sledovanie kamery do auta

WiFi HOTSPOT

Po naštartovaní motora motora bude wifi hotspot automaticky zapnutý. Názov hotspotu je "IMEI", zatiaľ čo heslo je posledných osem číslic IMEI. Stačí len otvoriť aplikáciu Car-Matrix, pripojiť sa k príslušnému WiFi, a potom môžete ľahko prehrávať záznamy či editovať nastavenia.

profio x2 kamera do auta s gps hotspot app

3G vysokorýchlostný prenos dát

Stačí vložiť 3G SIM kartu a môžete sa ľahko pripojiť na internet. Kamera Profio Tracking Cam X2 podporuje 2G GSM a 3G WCDMA prenos dát. Takže sa môžete pripojiť na vysokorýchlostný internet takmer kdekoľvek.

profio x2 s 3G vysokorýchlostným prenosom dát kamera do auta

Vibračný alarm proti krádeži

Keď je ACC zapnutý, alarm a indikátory sa okamžite zastavia. Zariadenie sa prepne do režimu ochrany vozidla po 5 minútach od zastavenia motora vozidla. Ak senzory v kamere zachytia vibrácie vo vozidle, tak sa zapne alarm a upozorní Vás formou notifikácie cez aplikáciu v smartfóne do 10 sekúnd.

profio x2 kamera do auta vibračný alarm

Odstavenie prívodu paliva

Keď telefón cez notifikáciu prijme narušiteľský alarm, je možné poslať príkaz na odstavenie motora. Je tak z bezpečnostných dôvodov možné urobiť len v prípade že zariadenie má identifikovanú GPS polohu a rýchlosť vozidla je menej ako 20 km/h.

 profio x2 odstavenie privodu paliva kamera do auta

Živé real time sledovanie

Sledujte zábery z autokamery hocikedy a hocikde pomocou mobilnej aplikácie CarMatrix priamo vo Vášom smartfóne. 

profio x2 zive sledovanie v realnom case

Zabudovaný G-senzor

Pri núdzovom zabrzdení alebo pri náraze G-senzor vyhodnotí takúto situáciu ako vážnu a spustí automatické nahrávanie záznamu. Potom uzamkne video súbor priebehu nehody. Toto video môže byť dôkazom pri dokazovaní vinníkov nehody.

profio x2 zabudovany g-senzor

Núdzové volanie SOS

V prípade núdze môžete stlačiť tlačidlo SOS tlačidlo na 3 sekundy, čím aktivujete SOS alarm. Potom kamera pošle SOS SMS na prednastavené tel. čísla a začne vytáčať tel. čísla dokola až do prijatia hovoru.

profio x2 kamera do auta nudzove sos volanie

Riadenie flotily vozidiel

Ak vlastníte flotilu vozidiel vo Vašej firme máte možnosť ich sledovať naraz pod jedným účtom. Pri použití našej platformy Car-Matrix môžete na jednom účte sledovať až 10000 zariadení. Je pre vás výhodné sledovať vašu flotilu po celú dobu.

profio x2 kamery do auta riadenie flotily vozidiel

6 vrstvová celosklenená šošovka

Vyrobené z materiálov odolných voči vysokým teplotám, ktoré odolávajú rôznym podmienkam monitorovania. Šesťvrstvové celosklenené šošovky zaisťujú obraz s vysokým rozlíšením s vynikajúcim vyvážením farieb pre dennú a nočnú prevádzku.

profio x2 kamera do auta 6 vrstvove sklenene sosovky

FULL HD 1080 video kvalita

Kamera Profio Tracking Cam X2 prináša dokonalé zobrazovacie schopnosti. Zábery budú zachytené s vynikajúcou jasnosťou. Všetko zachytené touto autokamerou bude následne prenesené do úžasných videí. Prišiel čas užiť si ostré a krásne zábery. 

profio x2 full hd kvalitna kamera do auta

Nahrávanie v slučke

Videozáznamy budú uložené na micro SD karte každé 3 minúty. Normálne sa zábery ukladajú do priečinka DVRMEDIA/CarRecorder/GENERAL (hlavná kamera). Ak je karta SD plná, staršie záznamy sa automaticky prepíšu.

profio x2 kamera do auta nahravanie v slucke

Podpora WDR funkcie (Wide Dynamic Range)

Táto autokamera podporuje WDR funkciu, WDR je špičková technológia aplikovaná pre kamery, bez ohľadu na to či je okolie príliš svetlé alebo tmavé, alebo či je tieň, odraz, šero, aťd. Obraz na kamere je vždy čistý a jasný. 

profio x2 wdr technologia kamera do auta

Úplné 3-pruhové pokrytie

V záujme zníženia slepých bodov autokamera Profio tracking cam X2 používa 140° širokouhlý celosklenený objektív, ktorý pohodlne sníma 3 pruhy na cestách. Autokamera je vysoko citlivá a umožňuje presné a podrobné zaznamenávanie záberov. 

profio x2 kamera do auta funkcia 3 pruhove uplne pokrytie
 

Špecifikácie:

Model: PROFIO Tracking Cam X2
Procesor: ARM Cortex A7 Quad-Core 1.3GHz
Operačný systém: Android 4.4
Flash pamäť:  eMMC Flash 8GB     
RAM Pamäť: DDR3L 1GB  Frequency 533MHz 
GPS: GSM & WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA+(21Mbps)  EDGE  GPRS
Rozlíšenie videa predná kamera: Full HD 1080p s 30fps, H.264 encoding, nastaviteľný uhol snímania FOV(D) 140°
Rozlíšenie videa interiérová kamera: 640*480px
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, 2.4 GHz frekvencia, hotspot
Vzdialené sledovanie:  PC & App - PC software: www.car-matrix.com, APP na mobil: CarMatrix
Live sledovanie:  Obe duálne kamery cez APP     
G-Sensor: Áno     
Mikrofón: Áno
Vstavané reproduktory: Áno
Podpora micro SD: až do 64GB
USB dátové rozhranie: Micro USB 5 Pin 
Batéria externá: 450mAh 
Napájanie: 12V - 24V
Prevádzková teplota -20 ° C ~ 65 ° C, (-4 ° F ~ 149 ° F)     
Rozmery kamery: 109 (D) * 69 (Š) * 52 (V) mm
Hmotnosť kamery: 225 g

 

Obsah balenia:

1x Autokamera PROFIO Tracking Cam X2
1x Kabeláž pre priame pripojenie na poistkovú skrinu 12V/24V - (Dĺžka 2 metre)
1x Držiak
1x 3M vysokoadhezívna nálepka
1x Externá batéria 450 mAh
1x Kábel s SOS tlačidlom
1x Zámka a kľúčiky pre uzamknutie SIM/Micro SD
1x Manuál 

profio x2 balenie

 

 

RECENZIA A TEST - PROFIO Tracking CAM X2 - TouchIT.sk

 

avatar

Dotaz k produktu rozmýšlím se ke koupi jedná se spíš o montáž na vozidlo KIA sportage 2016

...
avatar

Dobrý den, montáž je nenáročná, jediné co potřebujete je napojení 2 kabelů na pojistkovou skříň v automobilu.

...

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia