Kategórie
 
 
 
 
 

Štvorkáblový prepojovací kábel s možnosťou pripojenia až 4 cúvacích kamier

0 (0 hlasov)
Štvorkáblový prepojovací PROFIO kábel s možnosťou pripojenia súčasne až 4 cúvacích kamier, slúži na jednoduché odpojenie cúvacieho systému a jeho opätovné pripojenie napr. od návesu, prívesu, karavanu, alebo väčšieho vozíka.
Kód produktu:19-041
Výrobca:PROFIO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 49,17 € bez DPH
59,00 € s DPH

Štvorkáblový prepojovací PROFIO kábel s možnosťou pripojenia súčasne až 4 cúvacích kamier, slúži na jednoduché odpojenie cúvacieho systému a jeho opätovné pripojenie napr. od návesu, prívesu, karavanu, alebo väčšieho vozíka. V prípade, že potrebujete dať kameru na príves, ktorý sa od auta alebo kamiónu odpája, je ideálna voľba prepojovací kábel k cúvacej kamere pre prívesy a návesy.

Prepojovací PROFIO kábel má 4 štvorpinové konektory a je špirálový, čo umožňuje jeho natiahnutie podľa potreby až do 150 cm. Balenie obsahuje dve konzoly, ktorými kábel jednoducho primontujete na miesto, kde potrebujete. Hlavné dva konektory majú izolovanú kovovú krytku, ktorá sa pri odpojení uzavrie a chráni tak piny konektoru, kým je náves odpojený.   

prepojenie cuvacieho setu cez prepojovaci kabel

Vlastnosti:

Štvoržilový prepojovací kábel (možnosť pripojenia až 4 cúvacích kamier)
Jednoduché odpojenie a pripojenie od cúvacieho systému
Izolovaná kovová krytka chráni piny konektoru
Špirálový kábel s max. natiahnutím až 150 cm
 

Obsah balenia:

1x Prepojovací kábel k cúvacej kamere pre prívesy a návesy - štvorkáblový
2x Konzola na prichytenie
6x Šrouby

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia