Kategórie
 
 
 
 
 

10 m Kvalitný 4 pin odtienený kábel k cúvacej kamere

0 (0 hlasov)
10 m kvalitný 4 pin odtienený kábel pre cúvacie kamery PROFIO. Predlžovací 4 pin kábel je vhodný pre interiér aj exteriér vozidla pre zapojenie AHD cúvacích kamier.
Kód produktu:19-051
Výrobca:PROFIO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 12,50 € bez DPH
15,00 € s DPH

10 m kvalitný 4 pin odtienený kábel pre cúvacie kamery PROFIO. Predlžovací 4 pin kábel je vhodný pre interiér aj exteriér vozidla pre zapojenie AHD cúvacích kamier. Predlžovací 4 pin odtienený kábel umožňuje šíriť čistý a ničím nerušený signál. 4 pin konektor má zasúvaciu koncovku poistenú proti rozpojeniu závitom s vodotesnou úpravou. Vďaka čomu môžete inštalovať kábel nielen cez interiér vozidla, ale podľa potreby a typu vozidla aj v exteriéri. Kábel je tiež použiteľný pre AHD kamery. V prípade, že potrebujete ťahať kábel na príves, náves, ktorý sa od auta, alebo kamiónu odpája je ideálna voľba skombinovať predlžovací kábel s prepojovacím káblom k cúvacej kamere pre prívesy a návesy, ktorý nájdete v našej ponuke.

4 pin kabel pre cuvacie kamery 10,15 a 20 m

Vlastnosti:

Kvalitný 4 pin odtienený kábel  
Čistý ničím nerušený prenos signálu
Vodotesná úprava 4 pin spoju so závitom
Vhodný aj pre AHD kamery

 

Obsah balenia:

1x Predlžovací 4pin kábel pre cúvaciu kameru 10m 

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia