Kategórie
 
 
 
 
 

Prepojovací kábel z cinch konektora kamery na 4 pin RCS monitor

0 (0 hlasov)
Prepojovací PROFIO kábel z cinch konektora kamery na 4 pin RCS monitor s podporou až 4 cúvacích kamier. Máte možnosť si vytvoriť cúvací systém podľa Vašich požiadaviek.
Kód produktu:19-052
Výrobca:PROFIO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 12,50 € bez DPH
15,00 € s DPH

Prepojovací PROFIO kábel z cinch konektora kamery na 4 pin RCS monitor s podporou až 4 cúvacích kamier. Máte možnosť si vytvoriť cúvací systém podľa Vašich požiadaviek. Tento prepojovací značkový kábel umožňuje prepojiť Vašu cúvaciu kameru s cinch konektorom na cúvacie monitory RCS, ktoré majú podporu pre pripojenie až 4 PROFIO cúvacích kamier súčasne. Môžete tak vylepšiť Váš starší cúvací systém, ktorý väčšinou podporoval len pripojenie jednej cúvacej kamery. Je možné kombinovať RCS 4 pinové cúvacie kamery s Vašou cinch cúvacou kamerou. Prepojovací kábel okrem video cinch konektora obsahuje aj audio cinch a konektor pre napájanie kamery. Už nemusíte cúvaciu kameru napájať na spiatočkové svetlá. RCS cúvacie monitory napájajú kamery priamo cez kábel a všetky potrebné spínacie káble sa napájajú priamo z monitoru cez poistkovú skrinku.

prepojovací kábel z cinch na 4pin

Vlastnosti:

Prepojenie cúvacích kamier s cinch konektorom na 4pin
Možnosť pripojiť vašu cinch kameru na RCS monitor s podporou až 4 cúvacích kamier
Možnosť kombinovať cinch kameru s RCS 4 pinovými kamerami v našej ponuke
Môžete si vytvoriť cúvací set podľa svojich predstáv
 

Obsah balenia:

1x Prepojovací kábel z cinch konektora na 4pin

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia