Kategórie
 
 
 
 
 

LCD monitor 7" s redukciou 4pin-cinch a pripojením až 4 cúvacích kamier

0 (0 hlasov)
LCD monitor 7" značky PROFIO s redukciou 4 pin-cinch a pripojením súčasne až 4 cúvacích kamier, čo robí z tohto monitora výborného asistenta pri cúvaní, alebo orientovaní sa pri rôznych úkonoch s menšími aj väčšími vozidlami.
Kód produktu:15-022
Výrobca:PROFIO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 99,17 € bez DPH
119,00 € s DPH

LCD monitor 7" značky PROFIO s redukciou 4 pin-cinch a pripojením súčasne až 4 cúvacích kamier, čo robí z tohto monitora výborného asistenta pri cúvaní, alebo orientovaní sa pri rôznych úkonoch s menšími aj väčšími vozidlami. Priamo na monitore máte tlačítka s ktroými môžete prepínať obraz medzi kamerami, alebo zobraziť súbežne všetky štyri kamery. Monitor ponúka prepínanie rôznych variant zobrazenia kamier, podľa toho koľko kamier máte aktuálne pripojených a ktoré chcete, aby sa zobrazovali ako hlavné. 

Po pripojení kamery k LCD monitoru môžete nastaviť zrkadlenie obrazu každej kamery podľa potreby, čiže sa reálne zobrazuje pravá a ľavá strana pri cúvaní. Pomocou tohto systému budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, alebo okolo neho. Ideálny pre dodávku, minibus, karavan, autobus, kamión, návesy prívesy, poľnohospodárske stroje a iné vozidlá. Monitor je vybavený nastaviteľnou konzolou, ktorú  pripevníte na potrebné miesto. Súčasťou je aj slnečná clona, ktorá zaručí jasný obraz a žiadne odlesky a podsvietené tlačítka uľahčia ovládanie v tme. 

7 lcd monitor cuvaci s pripojenim 4 kamier

K monitoru je možné pripojiť až 4 kamery, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky podľa potreby a prepojiť ich s monitorom cez 15, alebo 20 metrové 4pinové káble. 4pin konektor, ktorý spája kameru s káblom je vodeodolný ako aj kamery, ktoré sú odolné voči prachu a poškodeniu. Inštalácia je jednoduchá. Napájacie káble sa nachádzajú priamo na monitore a jednotlivé kamery sú napájané cez 4pin kábel priamo z monitora, takže už nie je potrebné osobitne pripájať každú kameru ku zdroju. Monitor obsahuje aj 4 spínacie káble, prostredníctvom ktorých môžete jednu kameru pripojiť na cúvacie svetlá. Po zaradení spiatočky sa Vám na monitor automaticky zobrazí vybraná kamera. K monitoru je v balení k dispozícii aj redukcia 4pin-cinch konektor, ktorý vám v prípade potreby umožní prepojiť vašu staršiu cúvaciu kameru cez klasický cinch konektor k tomuto profi cúvaciemu systému. 

4 kamerovy cuvaci set lcd 7 + kamera s IR

V prípade že potrebujete monitor pripevniť iným spôsobom ako konzolou, ktorá je súčasťou monitora nájdete v našej ponuke ďalšie tri druhy stojanov, ktoré vám umožnia pripevniť monitor napríklad na čelné sklo, alebo na mieste kde ho potrebujete mať. V prípade, že potrebujete dať kameru na príves, ktorý sa od auta, alebo kamiónu odpája môžete si u nás zakúpiť prepojovací kábel k cúvacej kamere pre prívesy a návesy. To Vám zaručí jednoduché odpojenie cúvacieho systému a jeho opätovné pripojenie.  

Vlastnosti:

7" LCD monitor
Možnosť pripojenia až 4 cúvacie kamery
Zrkadlenie obrazu
Možnosť zobraziť na monitore všetky 4 kamery naraz
OSD menu s diaľkovým ovládačom
Rozlíšenie displeja 800x480px 

 

Technické špecifikácie monitora :

7“ TFT LCD monitor
Systém: PAL/NTSC
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie monitora : 800 x 480
Vstupy: 4x 
Kontrast: 300:1
Možnosť nastavenia: jasu, kontrastu, farby
Napájanie: DC 12V-24V
Spotreba energie: 5W
Pracovná teplota: -10ºC až 60ºC
Skladovacia teplota: -20ºC až 70ºC
Rozmery: 182 x135 x 24 mm

Obsah balenia:

1x 7" LCD monitor
1x Diaľkové ovládanie
1x Slnečná clona
1x Konzola pre uchytenie monitora
1x Skrutky pre uchytenie monitora
1x Napájací kábel
1x Redukcia 4pin-cinch
1x Manuál

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia