Kategórie
 
 
 
 
 

Univerzálna cúvacia kamera s IR LED nočným videním do 13 m

0 (0 hlasov)
Univerzálna 150°cúvacia značková PROFIO kamera s IR LED nočným videním do 13 m. S týmto skvelým parkovacím asistentom budete mať prehľad pri cúvaní, o tom čo sa deje za vozidlom a či ste dostatočne ďaleko od možnej prekážky, alebo iného vozidla.
Kód produktu:19-050
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 54,17 € bez DPH
65,00 € s DPH

Univerzálna 150°cúvacia značková PROFIO kamera s IR LED nočným videním do 13 m. S týmto skvelým parkovacím asistentom budete mať prehľad pri cúvaní, o tom čo sa deje za vozidlom a či ste dostatočne ďaleko od možnej prekážky, alebo iného vozidla. Jedná sa o univerzálnu kameru vhodnú pre rôzne typy väčších aut, dodávku, minibus, autobus, návesy, prívesy, poľnohospodárske stroje, alebo kamión. Cúvacia kamera má nočné videnie s dosvitom až 13 metrov o ktoré sa postará 18 IR LED. Kamera svojimi parametrami a výkonom IR nočného videnia má široké možnosti využitia.

univerzalna cuvacia kamera s IR led

Vďaka uhlu snímania až 150° budete mať k dispozícii dostatočný rozhľad pre bezpečné cúvanie aj v úplnej tme. Cúvacia kamera spĺňa stupeň ochrany IP66 čo ju robí vodeodolnou, prachotesnou a odolnou voči mechanickému poškodeniu. Kamera má telo z odolnej hliníkovej zliatiny a prostredníctvom konzoly ju môžete inštalovať na rôzne povrchy. Napájanie kamery a prenos signálu je cez kvalitný, odtienený konektor so 4 pinovou koncovkou, ktorá má vodotesnú úpravu čo Vám uľahčí prácu pri inštalovaní. Kamera je napájaná priamo z cúvacieho monitoru napätím 12V. 

Vlastnosti:

Univerzálny kamera pre bezpečné cúvanie
IR nočné videnie až 13 m
Vhodná pre autobusy, nákladné autá a špeciálne vozidlá
Pozorovací uhol až 150°
IP66 vodotesná a odolná voči poškodeniu

 

Technické špecifikácie :

Obrazový senzor: MIX SONY225 CMOS 1/3 "
Rozlíšenie: 510x492px
Systém: PAL / NTSC
Minimálne osvetlenie: 0,1 LUX
IR nočné videnie: áno 18 IR LED
Nočné videnie vzdialenosť: 13 m
Pozorovací uhol: 150°
IP stupeň ochrany: IP 66 vodotesné, prachotesné, odolné voči poškodeniu
Spotreba energie: 3W  
Pracovná teplota: -20 až 75°C
Napájanie DC: 12V

 

Obsah balenia:

1x Univerzálna cúvacia kamera
1x Konzola pre uchytenie kamery

 

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia