Kategórie
 
 
 
 
 

Nastaviteľný prísavkový držiak monitora s 3D guľovým kĺbom

0 (0 hlasov)
Nastaviteľný prísavkový držiak monitora s 3D guľovým kĺbom slúži na prichytenie monitora pre značkové PROFIO cúvacie kamery na čelné sklo prostredníctvom prísavky.
Kód produktu:19-038
Výrobca:PROFIO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 12,50 € bez DPH
15,00 € s DPH

Nastaviteľný prísavkový držiak monitora s 3D guľovým kĺbom slúži na prichytenie monitora pre značkové PROFIO cúvacie kamery na čelné sklo prostredníctvom prísavky. V prípade, že potrebujete monitor pripevniť iným spôsobom ako konzolou, ktorá je súčasťou príslušenstva monitora je ideálna alternatíva práve prísavkový držiak monitora. Pomocou konzoly na prísavkovom držiaku ho pripevníte na monitor zo zadnej strany a zafixujete zatiahnutím poistného závitu. Potom už len monitor pripevníte pomocou prísavky na vnútorné sklo. Prísavka je vybavená kompresnou páčkou, ktorú po prisatí treba prepnúť do kompresnej polohy čo zaručí jej pevný spoj s čelným sklom.  Držiak má nastaviteľný 3D guľový kĺb s fixačnou skrutkou pomocou ktorého si nastavíte Váš monitor do požadovanej polohy.

prisavkovy drziak pre cuvacie kamery

Vlastnosti

Silná prísavka vybavená kompresnou páčkou pre pevný spoj
Nastaviteľný 3D guľový kĺb s fixačnou skrutkou
Pevný spoj s čelným sklom
 

Obsah balenia:

1x Prísavkový držiak

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia