Kategórie
 
 
 
 
 

DVR LCD cúvací monitor 7" s nahrávaním + 4 AV vstupy

0 (0 hlasov)
PROFIO DVR LCD cúvací monitor 7" s nahrávaním videa + 4 AV vstupy. DVR LCD monitor plní funkciu čiernej skrinky čo je skvelé pri monitorovaní práce poľnohospodárskych strojov alebo stavebných strojov.
Kód produktu:15-023
Výrobca:PROFIO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 115,83 € bez DPH
139,00 € s DPH

PROFIO DVR LCD cúvací monitor 7" s nahrávaním videa + 4 AV vstupy. DVR LCD monitor plní funkciu čiernej skrinky čo je skvelé pri monitorovaní práce poľnohospodárskych strojov alebo stavebných strojov. Tento 7" LCD cúvací monitor je prvý na trhu, ktorý dokáže nahrávať záznam z cúvacích kamier, ktoré sú k nemu pripojené. Vďaka tejto funkcii má DVR monitor veľmi široké možnosti využitia v rôznych oblastiach. Obraz z každej kamery zaznamenáva v rozlíšení 640x480 pri snímkovej frekvencii 25fps na microSD kartu do maximálnej kapacity 32GB.

PROFIO DVR monitor je možné využiť aj v autobusovej doprave, kde máte prehľad nielen o pohybe autobusu, ale aj záznam z vnútra, napríklad pri monitorovaní cestujúcich, alebo otváracích dverí pri nástupe a výstupe. S týmto systémom budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, alebo okolo neho. Je vhodný pre dodávku, minibus, karavan, autobus, kamión, návesy prívesy, poľnohospodárske stroje stavebné stroje a iné vozidlá. Monitor je vybavený nastaviteľnou konzolou, ktorú  pripevníte na potrebné miesto. Súčasťou je aj slnečná clona, ktorá zaručí jasný obraz a žiadne odlesky a podsvietené tlačítka uľahčia ovládanie v tme. 

dvr lcd cuvaci monitor 7"
 

K monitoru je možné pripojiť až 4 kamery, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky podľa potreby a prepojiť ich s monitorom cez 15, alebo 20 metrové 4pinové káble. 4pin konektor, ktorý spája kameru s káblom je vodeodolný ako aj kamery, ktoré sú odolné voči prachu a poškodeniu. Inštalácia je jednoduchá. Napájacie káble sa nachádzajú priamo na monitore a jednotlivé kamery sú napájané cez 4pin kábel priamo z monitora, takže už nie je potrebné osobitne pripájať každú kameru ku zdroju. Monitor obsahuje aj 4 spínacie káble, prostredníctvom ktorých môžete jednu kameru pripojiť na cúvacie svetlá. Po zaradení spiatočky sa Vám na monitor automaticky zobrazí vybraná kamera.

cúvací set 1 monitor a 4 kamery

V prípade, že potrebujete monitor upevniť iným spôsobom ako konzolou, ktorá je súčasťou monitora nájdete v našej ponuke ďalšie tri druhy stojanov, ktoré vám umožnia pripevniť monitor napríklad na čelné sklo, alebo na mieste kde ho potrebujete mať. V prípade, že potrebujete dať kameru na príves, ktorý sa od auta, alebo kamiónu odpája môžete si u nás zakúpiť prepojovací kábel k cúvacej kamere pre prívesy a návesy. To Vám zaručí jednoduché odpojenie cúvacieho systému a jeho opätovné pripojenie.  

Vlastnosti:

DVR funkcia nahrávanie záznamu z kamier
7" DVR LCD monitor
Možnosť pripojenia až 4 cúvacie kamery
Možnosť zobraziť na monitore všetky 4 kamery naraz
Nahrávanie v rozlíšení 640x480 pri 25fps
Rozlíšenie displeja 1024x600px 

 

Technické špecifikácie monitora :

7“ DVR TFT LCD monitor
Systém: PAL/NTSC
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie monitora : 1024 x 600
Vstupy: 4x vstup pre cúvaciu kameru
DVR záznam videa: záznam zo 4 kanálov
Video formát: AVI
Rozlíšenie videa: 640x480
Snímkovanie: 25 fps
Podpora MicroSD kariet: do max. kapacity 32GB
Možnosť nastavenia: jasu, kontrastu, farby
Napájanie: DC 12V-24V
Spotreba energie: 5W
Pracovná teplota: -10ºC až 60ºC
Skladovacia teplota: -20ºC až 70ºC
Rozmery: 182 x135 x 24 mm

Obsah balenia:

1x 7" LCD monitor
1x Diaľkové ovládanie
1x Slnečná clona
1x Konzola pre uchytenie monitora
1x Skrutky pre uchytenie monitora
1x Napájací kábel
1x Manuál

 

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia