Kategórie
 
 
 
 
 

Vodeodolná cúvacia kamera so 170˚ uhlom záberu v brzdovom svetle

0 (0 hlasov)
Vodeodolná značková PROFIO cúvacia kamera so 170˚ uhlom záberu v brzdovom svetle Vám umožní bezpečne zaparkovať počas cúvania a pohybe v prostredí s problematickým prejazdom vozidla.
Kód produktu:19-058
Výrobca:PROFIO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 79,17 € bez DPH
95,00 € s DPH

Vodeodolná značková PROFIO cúvacia kamera so 170˚ uhlom záberu v brzdovom svetle Vám umožní bezpečne zaparkovať počas cúvania a pohybe v prostredí s problematickým prejazdom vozidla. Parkovacia kamera integrovaná v treťom brzdovom svetle inštalovanom na zadných krídlových dverách je ideálna pomôcka pri cúvaní. Zabezpečí Vám prehľad o tom čo sa deje okolo vozidla pri jeho pohybe, alebo cúvaní. Kamera je vhodná pre vstavanú inštaláciu do karosérie vozidla pre automobilové systémy zadného pohľadu. Nebude potrebná žiadna náročná inštalácia ani vŕtanie do karosérie pretože kamera je zabudovaná priamo v brzdovom svetle. Zabudovaná cúvacia kamera je vhodná pre automobili RENAULT Master III. [JV][FV] (2/2010->), OPEL Movano B (5/2010->) a NISSAN NV400 (11/2011->). Obrazový snímač 1/4" CMOS s rozlíšením 728x488 umožnia kvalitný a ostrý obrazový prenos.

vodeodolna cuvacia kamera v brzdovom svetle

Cúvacia kamera má uhol snímania až 170° čo je dostatočný rozsah pre potreby cúvania, alebo monitorovania pohybu vozidla v prostredí kde sa vyžaduje zvýšená pozornosť z hľadiska bezpečnosti. V slabom osvetlení Vám pomôže IR nočné videnie s dosvitom do 5m. Napájanie kamery a prenos signálu je cez kvalitný, odtienený konektor so 4 pinovou koncovkou, ktorá má vodotesnú úpravu čo Vám uľahčí prácu pri inštalovaní. Kamera je napájaná priamo z cúvacieho monitoru napätím 12V. Kamera je kompatibilná so všetkými VGA monitormi v našej ponuke.

kamera zabudovana v brzdovom svetle

Vlastnosti:

Univerzálna cúvacia kamera
Inštalácia do karosérie vozidla
Kvalitný a ostrý obrazový prenos
Pozorovací uhol až 150°
Vodeodolná úprava 

 

Technické špecifikácie:

CMOS 1/4 "snímací čip
Nočné videnie: 6x IR LED
Priemer objektívu 14mm
Elektronická clona: 1/50 1/10000 sek.
Minimálne osvetlenie: 0,1Lux
TV systém: PAL
Počet TV riadkov: 420
Ochrana proti poveternostným vplyvom: IP68
Snímací uhol: 170 °
Vyváženie bielej: automaticky
Pracovná teplota od -30 ° C do + 70 ° C

 

Obsah balenia:

1x Univerzálna cúvacia kamera

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia