Kategórie
 
 
 
 
 

FULL HD cúvací 7" monitor s dotykovou obrazovkou a podporou 4 cúvacích kamier

0 (0 hlasov)
PROFIO FULL HD cúvací 7" monitor s dotykovou obrazovkou a s funkciou pripojenia až 4 cúvacích kamier. Je vhodný pre dodávku, minibus, karavan, autobus, kamión, návesy prívesy, poľnohospodárske stroje a iné vozidlá.
Kód produktu:15-030
Výrobca:PROFIO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 282,50 € bez DPH
339,00 € s DPH

PROFIO FULL HD cúvací 7" monitor s dotykovou obrazovkou a s funkciou pripojenia až 4 cúvacích kamier. Je vhodný pre dodávku, minibus, karavan, autobus, kamión, návesy prívesy, poľnohospodárske stroje a iné vozidlá. Vynovený parkovací systém, ktorý Vám prináša čistý, ostrý obraz cez deň, ale aj za zlých svetelných podmienok a všetky potrebné technické prostriedky pre bezpečnú prevádzku a ovládanie motorových vozidiel a strojov. Pre ešte jednoduchšie používanie je monitor vybavený dotykovým displejom. Monitor umožňuje prepínanie rôznych variánt zobrazenia kamier, podľa toho koľko kamier máte pripojených a ktoré chcete, aby sa zobrazovali ako hlavné. Cúvací monitor obsahuje menu v ktorom máte k dispozícii rôzne možnosti nastavenia samotného LCD monitora a kamier, ktoré sú k nemu aktuálne pripojené. 

Na každej kamere sa dá cez monitor nastaviť napríklad zrkadlenie obrazu alebo zapnúť cúvacie vodiace čiary, ktoré si môžete priamo v menu presne nakalibrovať na každú kameru zvlášť. Cúvací monitor ponúka niekoľko variánt zobrazenia kamier, preto si môžete zvoliť ten, ktrorý Vám najviac vyhovuje. Prepínanie obrazu medzi kamerami zvládnete jedným prstom, pretože funguje na rovnakom princípe posunkov ako na smartfóne. S týmto systémom budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, alebo okolo neho. Monitor je vybavený nastaviteľnou konzolou, ktorú  pripevníte na potrebné miesto. Súčasťou je aj slnečná clona, ktorá zaručí jasný obraz a žiadne odlesky.

7" cuvaci dotykovy monitor

K monitoru je možné pripojiť až 4 FULL HD kamery. Podľa potreby a typu vozidla si môžete vybrať a nakombinovať kamery z našej ponuky tak, aby spĺňali Vaše požiadavky. Kamery sú pripojené na monitor cez 4pin káble s voliteľnou dĺžkou 10m, 15m a 20m. 4pin konektor, ktorý spája kameru s káblom je vodeodolný ako aj kamery, ktoré sú odolné voči prachu a poškodeniu. Inštalácia systému je jednoduchá. Na monitore sa nachádzajú káble na pripojenie kamier a napájanie monitora, ktoré je chránené proti prepätiu vymeniteľnou poistkou. Kamery sú napájané priamo z monitora preto už nie je potrebné pripájať ich osobitne na zdroj čo zjednoduší inštaláciu a vy tak môžete umiestniť kameru na akomkoľvek mieste na vozidle. Monitor obsahuje aj 4 spínacie káble, prostredníctvom ktorých môžete vybrané kamery pripojiť na cúvacie svetlá. Po zaradení spiatočky sa Vám na monitor automaticky zobrazí vybraná kamera. Monitor je vybavený aj HDMI vstupom cez ktorý môžete pripojiť rôzne iné zariadenia a cúvací monitor tak využívať aj ako klasický LCD monitor. Súčasťou balenia je okrem klasickej konzoly na prichytenie monitora aj ďalší nádstavec s 3D kĺbom, ktorý vám umožní primontovať a nastaviť cúvací monitor do akejkoľvek polohy.

zapojenie 7" cuvacieho dotykoveho monitora

V prípade že potrebujete monitor pripevniť iným spôsobom ako konzolou, ktorá je súčasťou monitora nájdete v našej ponuke ďalšie tri druhy stojanov, ktoré vám umožnia pripevniť monitor napríklad na čelné sklo, alebo na mieste kde ho potrebujete mať. V prípade, že potrebujete dať kameru na príves, ktorý sa od auta, alebo kamiónu odpája môžete si u nás zakúpiť prepojovací kábel k cúvacej kamere pre prívesy a návesy. To Vám zaručí jednoduché odpojenie cúvacieho systému a jeho opätovné pripojenie.

Vlastnosti:

FULL HD cúvací monitor
Dotykový displej
Široké možnosti nastavenia v menu displeja
Možnosť pripojiť až 4 kamery
Rôzne možnosti zobrazenia kamier

 

Technické špecifikácie monitora :

7“ TFT HD LCD monitor
Systém: PAL/NTSC
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie monitora : 1024 x 600
Vstupy: 4x 
Kontrast: 800:1
Možnosť nastavenia: jasu, kontrastu, farby, cúvacích vodiacich pruhov
Napájanie: DC 12V-24V
Spotreba energie: 6W
Pracovná teplota: -20ºC až 70ºC
Skladovacia teplota: -20ºC až 70ºC
Rozmery: 203 x112 x 28 mm
HDMI vstup: áno
Audio výstup: 1W

Obsah balenia:

1x 7" HD LCD monitor
1x Diaľkové ovládanie
1x Slnečná clona
1x Konzola pre uchytenie monitora
1x 3D kĺbový držiak
1x Skrutky pre uchytenie monitora
1x Napájací kábel s poistkou
1x Trigger pre pripojenie na cúvacie svetlá
1x HDMI kábel
1x Manuál

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia