Kategórie
 
 
 
 
 

Duálna parkovacia AHD kamera s vertikálnym uhlom pohľadu 180°

0 (0 hlasov)
Duálna značková PROFIO parkovacia AHD kamera s vertikálnym uhlom pohľadu 180° a IR LED nočným videním a stupňom ochrany IP 66 je vodotesná, odolná voči prachu a prípadnému poškodeniu.
Kód produktu:19-053
Výrobca:PROFIO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 99,17 € bez DPH
119,00 € s DPH

Duálna značková PROFIO parkovacia AHD kamera s vertikálnym uhlom pohľadu 180° a IR LED nočným videním a stupňom ochrany IP 66 je vodotesná, odolná voči prachu a prípadnému poškodeniu. Kamera disponuje individuálnym vertikálnym nastavením sklonu jednotlivých kamier. Tento model kamery je skvelý na rôzne nákladné, alebo inak technicky vybavené autá, ktoré potrebujú v rámci cúvania a bezpečnosti pri práci poskytovať vodičovi prehľad o priestore za ním a o obsluhujúcom personále. Dvojobjektívová cúvacia kamera disponuje senzorom 1/4" CMOS/ Sharp CCD s AHD rozlíšením obrazu  (jeden objektív) čo jej zaručuje kvalitný čistý a ostrý obraz so širokým uhlom záberu objektívu až 95°/120°. 95° stupňový uhol pohľadu má kamera vertikálne a 120° horizontálne. Môžete nastaviť duálnu kameru tak, aby obidva objektívy dokopy zaberali vertikálny uhol pohľadu až 180°. To Vám umožní vidieť aj prekážky v tzv. "mŕtvom uhle", čo Vám zaručí bezpečnosť pri pohybe na rôznych typoch vozidiel. 

ahd dualna cuvacia kamera

Tieto vlastnosti ju robia ideálnou cúvacou kamerou pre väčšie auto, dodávku, minibus, karavan, autobus, kamión, návesy, prívesy, poľnohospodárske stroje a iné vozidlá. Cúvacia kamera má kovovú konzolu pomocou ktorej ju pripevníte na požadované miesto. Konzola umožňuje nastaviť uhol sklonu kamery podľa potreby. Cúvaciu kameru pripojíte cez dva 4-pinové káble priamo k monitoru. Kamera je kompatibilná s AHD a FULL HD monitormi v našej ponuke.

Vlastnosti:

Disponuje senzorom 1/4" Sharp CMOS
AHD Rozlíšenie obrazu
Čistý kvalitný obraz s horizontálnym uhlom pohľadu až 120°
Vertikálny uhol pohľadu až 180°
Ochrana IP66 vodotesná, prachotesná a odolná voči poškodeniu

Špecifikácie:

Senzor: 1/4" CMOS/ Sharp CCD
Rozlíšenie: AHD
Objektív: 1,7 mm
Minimálne osvetlenie: 0,1 Lux
IR LED: 15 IR LED
Nočné videnie vzdialenosť: 10 m
IP ochrana: IP66
Pozorovací uhol: 90° vertikálne/120° horizontálne (dokopy 180° vertikálne)
Napájanie:12V
Prevádzková teplota :-20℃~+75℃

Obsah balenia:

1x Cúvacia kamera
1x Podložka
1x Imbusový kľúč

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia