Kategórie
 
 
 
 
 

FULL HD kamera na cúvanie s IR nočným videním do 10 m

0 (0 hlasov)
FULL HD kamera na cúvanie s IR nočným videním do 10 m a spolu s uhlom záberu 150° a najvyšším stupňom ochrany IP69 je ideálnym pomocníkom pri parkovaní vozidla.
Kód produktu:19-054
Výrobca:PROFIO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 104,17 € bez DPH
125,00 € s DPH

FULL HD kamera na cúvanie s IR nočným videním do 10 m a spolu s uhlom záberu 150° a najvyšším stupňom ochrany IP69 je ideálnym pomocníkom pri parkovaní vozidla.  Poskytuje vám prehľad o tom čo sa deje okolo vozidla pri jeho pohybe, alebo cúvaní. Cúvacia kamera má nočné videnie so 6 IR LED  a dosvitom 10 metrov. Kamera má široké možnosti využitia, pretože je vhodná pre väčšie autá, dodávku, minibus, autobus, návesy, prívesy, poľnohospodárske stroje, alebo kamión. Obrazový snímač 1/3 CMOS od SONY s FULL HD rozlíšením 1920x1080 umožnia kvalitný a ostrý obrazový prenos.  Kamera je vybavená aj mikrofónom čo umožňuje vodičovi v kabíne nie len vidieť situáciu okolo vozidla ale aj počuť.

Nová generácia cúvacích kamier na trhu s FULL HD rozlíšením 1920x1080.

full hd cuvacia kamera

Cúvacia kamera má uhol snímania až 150° čo je dostatočný rozsah pre potreby cúvania, alebo monitorovania pohybu vozidla v prostredí kde sa vyžaduje zvýšená pozornosť z hľadiska bezpečnosti. FULL HD kamera spĺňa najvyšší stupeň ochrany IP69 čo ju robí vodotesnou, prachotesnou a odolnou voči mechanickému poškodeniu. Samotné telo kamery chráni odolný obal s hliníkovej zliatiny. Kameru je možné inštalovať na rôzne povrchy  čo jej umožňuje kovová lišta vďaka ktorej ju môžete nakláňať a zafixovať do požadovanej polohy. Napájanie kamery a prenos signálu je cez kvalitný, odtienený konektor so 4 pinovou koncovkou, ktorá má vodotesnú úpravu čo Vám uľahčí prácu pri inštalovaní. Kamera je napájaná priamo z cúvacieho monitoru napätím 12V. 

 

FULL HD cúvacia kamera je kompatibilná len s dotykovým FULLHD, alebo AHD monitorom, ktorý nájdete v našej ponuke.

Vlastnosti:

Cúvacia kamera pre väčšie autá 
6x LED IR nočné videnie 10 m
Odolné telo kamery s hliníkovej zliatiny
Pozorovací uhol až 150°
IP69 vodotesná, prachotesná a odolná voči poškodeniu 

 

Technické špecifikácie:

Obrazový senzor: SONY CMOS 1/3"
Rozlíšenie: FULL HD 1920x1080
Systém: PAL / NTSC
Minimálne osvetlenie: 0,1 LUX
IR nočné videnie: áno 6 IR LED
Nočné videnie vzdialenosť: 10 m
Pozorovací uhol: 150°
IP stupeň ochrany: IP 69 vodotesné, prachotesné, odolné voči poškodeniu
Spotreba energie: 3W  
Pracovná teplota: -20 až 70°C
Napájanie DC: 12V
Mikrofón: áno
 
 
Obsah balenia:

1x FULL HD cúvacia kamera

 

   

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia