Kategórie
 
 
 
 
 

FULL HD zadná cúvacia kamera s IR nočným videním

0 (0 hlasov)
FULL HD zadná značková PROFIO cúvacia kamera s IR nočným videním a uhlom záberu 150° a obrazovým snímačom 1/3 CMOS je ideálna hlavne pre osobné a terénne autá, dodávky alebo minibusy.
Kód produktu:19-055
Výrobca:PROFIO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 99,17 € bez DPH
119,00 € s DPH

FULL HD zadná značková PROFIO cúvacia kamera s IR nočným videním a uhlom záberu 150° a obrazovým snímačom 1/3 CMOS je ideálna hlavne pre osobné a terénne autá, dodávky alebo minibusy. Uľahčí Vám parkovanie pri pohybe v problematickom prostredí a zhoršených svetelných podmienkach. Zabezpečuje Vám prehľad o tom čo sa deje okolo vozidla pri jeho pohybe alebo pri cúvaní. Kamera je ideálna pre povrchovú inštaláciu na karosériu vozidla pre automobilové systémy zadného pohľadu. Obsahuje 4x IR LED nočné videnie s dosvitom 3m čo Vám umožní pohodlné parkovanie aj v úplnej tme. Obrazový snímač 1/3 CMOS s rozlíšením 728x488 umožnia kvalitný a ostrý obrazový prenos. Cúvacia kamera má uhol snímania až 150° čo je dostatočný rozsah pre potreby cúvania, alebo monitorovania pohybu vozidla v prostredí kde sa vyžaduje zvýšená pozornosť z hľadiska bezpečnosti. 

univerzalna vodeodolna cuvacia kamera

Kamera je vybavená mikrofónom čo umožňuje vodičovi v kabíne nie len vidieť situáciu okolo vozidla ale aj počuť. Telo  kamery chráni  odolný obal s hliníkovej zliatiny a spĺňa najvyšší stupeň ochrany IP69 čo ju robí vodotesnou, prachotesnou a odolnou voči mechanickému poškodeniu. Napájanie kamery a prenos signálu je cez kvalitný, odtienený konektor so 4 pinovou koncovkou, ktorá má vodotesnú úpravu čo Vám uľahčí prácu pri inštalovaní. Kamera je napájaná priamo z cúvacieho monitoru napätím 12V. 


Cúvacia kamera je kompatibilná so všetkými 4pin monitormi v našej ponuke.  

Vlastnosti:

Univerzálna cúvacia kamera pre autá a dodávky
4x LED IR nočné videnie 3 m
Odolné telo kamery s hliníkovej zliatiny
Pozorovací uhol až 150°
IP69 vodotesná, prachotesná a odolná voči poškodeniu 

 

Technické špecifikácie:

Obrazový senzor: CMOS 1/3"
Rozlíšenie: 728x488
Systém: PAL/NTSC
Minimálne osvetlenie: 0,1 LUX
IR nočné videnie: áno 4 IR LED
Nočné videnie vzdialenosť: 3 m
Pozorovací uhol: 150°
IP stupeň ochrany: IP 69 vodotesné, prachotesné, odolné voči poškodeniu
Spotreba energie: 3W  
Pracovná teplota: -20 až 70°C
Napájanie DC: 12V
Mikrofón: áno
Rozmer: Š 20 cm x H 3cm
 
 
Obsah balenia:

1x Univerzálna cúvacia kamera na auto

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia