Kategórie
 
 
 
 
 

Transmitter Box s WiFi pre cúvacie kamery pre Android aj iOS

0 (0 hlasov)
PROFIO Transmitter Box s WiFi pre cúvacie kamery s podporou systému Android alebo iOS so zobrazením obrazu v mobile a dosahom transmittera 10 m.
Kód produktu:19-037
Výrobca:PROFIO
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom Tovar je skladom, pripravený na expedíciu Dodanie produktu približne 1-3 týždňov Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný
Vaša cena: 65,83 € bez DPH
79,00 € s DPH

PROFIO Transmitter Box s WiFi pre cúvacie kamery s podporou systému Android alebo iOS so zobrazením obrazu v mobile a dosahom transmittera 10 m. Ideálna voľba ako si vo svojom aute resp. dodávke môžete spraviť cúvaciu kameru bez potreby inštalovať cúvací monitor. K tomuto WiFi prevodníku postačuje už len Váš mobilný telefón a ľubovolnú cúvaciu kameru, ktorá má video cinch konektor pre zapojenie. Nepotrebujete mať  v  aute žiadny monitor k cúvacej kamere. Z Google Play, alebo iTunes si stiahnete aplikáciu s názvom WIFI AVIN, prostredníctvom ktorej sa môžete pripojiť na Wifi box cez mobilný telefón. 

Snímaný obraz z cúvacej kamery sa Vám bude následne zobrazovať na mobilnom telefóne. Dosah WiFi transmitera je 10 m. postačuje pre inštaláciu zariadenia do osobných aut a dodávok. Inštalácia je naozaj veľmi jednoduchá. WiFi prevodník má tri konektory. Jeden z nich je napájací konektor pre WiFi box, ktorý pripojíte na trvalé napájanie, alebo cúvacie svetlá na Vašom vozidle.

wifi box pre cuvacie kamery

Druhý kábel slúži na pripojenie video cinch konektoru z cúvacej kamery. K tretiemu konektoru pripojíte napájanie cúvacej kamery. Kamera bude napájaná priamo z WiFi boxu čo Vám uľahčí prácu, pretože nemusíte pripájať osobitne kábel pre napájanie cúvacej kamery. Hneď po pripojení mobilného telefónu cez WiFi sieť k Transmitteru sa aplikácia automaticky spustí a zobrazí cúvaciu kameru. Keď pripojíte napájací konektor na cúvacie svetlá WiFi box sa zapne len pri zaradení spiatočky. Po zaradení spiatočky trvá 7 sekúnd, kým  sa vytvorí WiFi sieť a spustí aplikácia, ktorá zobrazí cúvaciu kameru. Pri inštalácii na trvalé napájanie sa wifi sieť vytvorí po naštartovaní. Potom už len stačí pri cúvaní kliknúť na ikonku aplikácie v mobile pre zobrazenie cúvacej kamery.

wifi box cuvacia kamera osobne auto

Vlastnosti:

Zobrazenie cúvacej kamery na vašom mobilnom telefóne
Všetko jednoducho cez aplikáciu ktorú stiahnete na Google Play
Nepotrebujete inštalovať monitor pre cúvaciu kameru
Jednoduchá inštalácia celého zariadenia

 

Špecifikácie:

Podpora op. systému: Android, iOS
Frekvencia vysielania: 2400MHz-2483,5MHz
Dosah: 10m
Frekvencia snímkovania: 30fps
Video rozlíšenie: VGA 640x480
Napájanie : DC 12V
Spotreba prúdu: 110mAh (max)
Vodeodolný: áno
Váha: 80g
Rozmery: 78x43x18mm
Prevádzková teplota: -10°C až +50°C
Prevádzková vlhkosť: 15%-85%


Obsah balenia:

1x Wifi Transmitter
1x Anténa
1x Napájací kábel

Pridať hodnotenie či otázku k produktu

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia